INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру квартир

Якщо ви вирішили зробити у своїй квартирі в Харкові ремонт, але не хочете, щоб це була звичайна, банальна процедура, після якої практично жодних змін у вашому приміщенні не відбудеться, то в такому разі рекомендуємо вам замовити розробку дизайну інтер’єру під ключ у Харкові, Києві Дніпропетровськ .

Пропонуємо багато оригінальних ідей.

Дизайн інтер’єру має на увазі під собою створення:

зовнішній вигляд вашого житла. При розробці якого дизайнер максимально врахує всі ваші побажання з подальшим втіленням їх у життя. Також окрім привабливого зовнішнього вигляду, дизайн проект квартири в Харкові зробить будь-яке приміщення зручнішим та функціональнішим. Якщо це маленьке простір, його максимально розширять, якщо велике, його грамотно розділять на зони .

Процес створення проекту дизайну починається із зустрічі із замовником та ознайомленням з його квартирою у Харкові. Далі дизайнер з’ясовує ваше бачення майбутнього стану приміщення, ви визначаєтеся зі стилем та кольоровою гамою. Фахівець компанії порадить вам який краще вибрати стиль або, можливо, кілька стилів, які будуть плавно перетікати з однієї кімнати в іншу. Те саме стосується і палітри кольорів для всіх кімнат.

Втілимо в реальність будь-яке ваше побажання.

Наша компанія втілює у життя будь-який стиль у будь-якому кольорі. Ваша квартира в Харкові може бути виконана в класичному , сучасному , мінімалізмі , лофт , хай-тек , скандинавському , прованс , сучасна класика , модерн, кантрі , арт-деко , та будь-якому іншому модному напрямку. Розробка дизайн інтер’єру має на увазі під собою підбір фахівцем:

  • будівельних
  • ремонтних
  • оздоблювальних

матеріалів, а також елементів декору та інших аксесуарів, без яких виконання дизайнерських робіт неможливе. Те саме стосується й меблів. Дизайнер вибере для: кухні, спальні, ванної, вітальні, дитячої та будь-якої іншої кімнати функціональні та компактні меблі. А також розкаже, як правильно її розмістити.

Ще до втілення дизайну інтер’єру в життя, ви зможете побачити, як виглядатиме ваша квартира. Це можливо завдяки 3D візуалізації. Ця послуга дозволяє до початку робіт внести зміни, змінити колір або стиль, що переробити або замінити. А послуга авторського нагляду від нашої компанії дасть можливість повного контролю дизайнером компанії за виконанням ремонтних та дизайнерських робіт згідно затвердженого проекту .

Виконуємо дизайн інтер’єрів наступних типів квартир:

Наша компанія розробить для вас унікальний дизайн за найоптимальнішою ціною у Харкові. Будь-яка квартира незалежно від її розміру та стану після виконання наших дизайнерських робіт та рекомендацій стане красивою та затишною.

Дизайн інтер'єру квартир

Дизайн інтер'єру квартир

Дизайн інтер'єру квартир

Дизайн інтер'єру квартир

Дизайн інтер'єру квартир
Дизайн інтер'єру квартир

Дизайн інтер'єру квартир

Дизайн інтер'єру квартир Дизайн інтер'єру квартир Дивіться також: дизайн проект елітних квартир , дизайн квартири в новобудові .

І це далеко ще не все! :) >>> дивитись портфоліо <<<

Поділитися: