INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру маленької квартири

Багато жителів Харкова, Києва, Дніпропетровська та інших міст України живуть у маленьких квартирах і навіть не підозрюють, що за рахунок правильного та грамотного дизайну інтер’єру, перепланування, зонування кімнат можна зробити невелике житло :

  • зручним
  • функціональним
  • більш просторим
  • комфортним

Дизайн інтер'єру маленької квартириДизайн інтер'єру маленької квартириДизайн інтер'єру маленької квартириДизайн інтер'єру маленької квартири

Студія «АС-Дизайн» розробить для вашої маленької квартири дизайн інтер’єру, який збільшить простір, дозволить раціональніше його використовувати. Незважаючи на те, що чим менше площа приміщення, тим більше зусиль потрібно на її оформлення, меблювання та можливе перепланування, дизайнерів нашої компанії це не лякає. Наші фахівці мають величезний досвід у наданні дизайнерських послуг для невеликого житла замовників із Харкова, Києва та Дніпропетровська.

Зробимо гарним невелике приміщення.

Для розробки проекту дизайну інтер’єру для маленької квартири дизайнер студії АС-Дизайн виїжджає на об’єкт у будь-яке місце Харкова, Києва та Дніпропетровська. Разом із замовником відбувається огляд приміщення та його кімнат, проводяться необхідні виміри. Наші фахівці з’ясовують ваші побажання та вимоги. Також з’ясовується питання необхідності та можливості демонтажу стін для об’єднання приміщень.

Зазвичай у маленькій квартирі одна кімната виконує кілька функцій, оскільки невелике приміщення не дає можливості окремого оформлення кухні, їдальні, вітальні, кабінету, двох дитячих. Але при правильному зонуванні це питання можна швидко та легко вирішити. Залежно від площі та розташування приміщень, наші дизайнери пропонують об’єднати туалет із ванною, щоб створити один санвузол більш просторий та функціональний. У спальні можна організувати кабінет або робоче місце, а також невелику вбиральню . Кухню об’єднують із вітальнею за допомогою барних стійок, прозорих перегородок або за допомогою меблів, це дає можливість виділення на даному просторі таких зон як:

  • кухня
  • вітальня
  • кабінет
  • їдальня

Дизайн інтер'єру маленької квартири

Дизайн інтер'єру маленької квартири

Дизайн інтер'єру маленької квартири

Дизайн інтер'єру маленької квартири

Якісно, швидко, недорого.

Зараз дуже популярними та затребуваними є маленькі квартири студії. Невелику площу для більш функціонального використання ділять на зони за допомогою меблів, також намагаються використовувати будову шафи, полиці. Наші дизайнери рекомендують для таких приміщень при розробці дизайну дотримуватись концепції мінімалізму. Використовувати тільки необхідні меблі та мінімум декору в інтер’єрі, це дасть можливість вивільнення додаткового простору.

Студія «АС-Дизайн» виконає дизайн будь-якої складності для маленької квартири за оптимальною ціною.

Поділитися: