INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн квартири у стилі арт-деко

Дизайнерських стилів на сьогоднішній день існує багато. У кожного свої особливості та відмінні риси. Тому багатьом нашим заказникам часом важко вибрати найбільш підходящий дизайн для оформлення квартири . Наш дизайнер рекомендує не гнатися за модою, у момент вибору керуватися своїми смаковими уподобаннями. Якщо в інтер’єрі ви віддаєте перевагу:

  • розкіш
  • вишуканість
  • витонченість
  • ексклюзивність

А також неповторне поєднання кількох стильових напрямків, наша студія рекомендує вам замовити розробку дизайну інтер’єру квартири в стилі Арт Деко. Йому неприйнятні штучні матеріали, плавність та квіткова візерунковість. Навпаки – це різкий, грубуватий напрямок, що відрізняється абстракцією та абсолютною геометрією.

Дизайн квартири у стилі арт-декоДизайн квартири у стилі арт-декоДизайн квартири у стилі арт-деко

Неповторне дизайнерське оформлення.

Щоб створити унікальний та неповторний дизайн інтер’єру Арт Деко квартиру необхідно оглянути. Адже кожне приміщення має свої особливості, планування, розташування кімнат. Дизайнер оцінить стан та з’ясує ваші побажання щодо дизайнерського оформлення та оздоблення кімнат. У стилі Арт-Деко використовують лише натуральні матеріали:

  • дерево
  • сталь
  • Скло
  • шкіру

А також в оздоблювальному процесі в стилі Арт Деко може бути використана керамічна плитка, кам’яна плитка, різноманітні лаковані поверхні та інкрустоване дерево.

Дизайн квартири у стилі арт-декоДизайн квартири у стилі арт-декоДизайн квартири у стилі арт-деко

Яскраві аксесуари та декор.

Дизайн інтер’єру Арт Деко використовує нейтральні тони. Дизайнер Асарт запропонує вам вибрати найбільш підходящий колір може бути: білим, бежевим, коричневим, сірим, золотистим, сріблястим, чорним. Меблі в дизайні інтер’єру Арт Деко можуть бути як темних, так і світлих тонів, все залежить який колір ви виберете для обробки стін, стелі, підлоги . Яскраві кольори також можуть бути, але вони зустрічаються в аксесуарах та декорі. Головне, щоб усі елементи поєднувалися між собою, а також доповнювали один одного та створювали гарну та затишну обстановку у квартирі.

Дизайнер Асарт створить для вашої квартири незалежно від її площі та стану створить красивий, неповторний проект дизайн інтер’єру в стилі Арт Деко. А також він підбере якісні та натуральні матеріали для ремонту та оздоблення кімнат. Ексклюзивні аксесуари, текстиль, декор елементів. Красиві та функціональні меблі. Все це він розмістить у квартирі після завершення оздоблювальних та дизайнерських робіт.

Поділитися: