INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн проект інтер’єру таунхауса

Якщо ви вирішили придбати житло і не можете вирішити, що вибрати квартиру або будинок відмінно альтернативою в даній ситуації буде придбання таунхауса. Цей вид будівель з кожним роком стає все більш популярним та затребуваним у Харкові. За своєю суттю вони є об’єднаним комплексом котеджів, які з’єднані один з одним бічними стінами . Усі будинки виконані в одному архітектурному стилі.

Як правило, будинок має два поверхи, але бувають і триповерхові будівлі. Кожен будинок має автономні інженерні системи: опалення, каналізацію, водопостачання та вентиляцію. А також вони мають індивідуальний вхід та цокольний поверх, де знаходиться гараж та побутові приміщення. Біля будівлі знаходиться невелика земельна ділянка площею від двох до чотирьох соток. Дизайн проект інтер'єру таунхаусаДизайн проект інтер'єру таунхаусаДизайн проект інтер'єру таунхаусаДизайн проект інтер'єру таунхауса

Неповторні дизайнерські ідеї.

Оскільки будинок має велику площу його власники, перш ніж зробити ремонт, замовляють розробку індивідуального проекту дизайну інтер’єру. Він дає можливість зробити приміщення:

  • гарним
  • комфортним
  • затишним
  • функціональним

Незважаючи на те, що це житло з’явилося відносно недавно, наша студія має досвід у створенні для них дизайн проектів. Дизайнер АС-Дизайн створить для вашого будинку:

  • унікальний
  • неповторний
  • ексклюзивний
  • сучасний

Інтер’єр, у якому все буде на своїх місцях, гармонійно один одного доповнювати та радувати кожного члена сім’ї. Для розробки проекту дизайну за оптимальною вартістю у Харкові дизайнеру нашої студії потрібно буде провести огляд таунхауса. Під час зустрічі з’ясовують ваші побажання та вимоги щодо дизайнерських робіт. Найчастіше на першому поверсі знаходиться громадська зона, яка складається з передпокою, вітальні, кухні, їдальні, санвузла. Перший поверх з’єднаний із другим поверхом за допомогою сходів. Другий поверх заслужено вважається житловою зоною, де розташовуються спальні, дитячі кімнати, кабінет, а також може бути вбиральня, більярдна та інші кімнати. Дизайн проект інтер'єру таунхаусаДизайн проект інтер'єру таунхаусаДизайн проект інтер'єру таунхаусаДизайн проект інтер'єру таунхауса

Пропонуємо цікаві стилістичні рішення.

Під час розробки проекту дизайну таунхауса дизайнер врахує ваші побажання щодо розташування кімнат, а також їх оздоблення. Яке має на увазі підбір і розміщення меблів, також декорування стін і прикраса кімнат дизайнерськими девайсами . Дизайн проект таунхауса може бути розроблений в одному стилі, а також об’єднати кілька стилів.

В незалежності від площі таунхауса та ваших побажань студія АС-Дизайн розробить для вас ексклюзивний та неповторний проект дизайн інтер’єру за доступною вартістю у Харкові.

Поділитися: