INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Ремонт квартир

Ми знаємо, як зробити житло затишним, комфортним і красивим, таким, яким ви його бачили в найсміливіших мріях. Виконати ремонт квартир під силу кожному господареві, який проживає у Києві та Харкові, але виконати ремонтні роботи на професійному рівні під силу лише майстрам, за плечима яких багатий практичний досвід. У нашій дизайн-студії «АС дизайн» працюють саме такі майстри, тому всі будівельні та ремонтні роботи, виконані нами, клієнти завжди оцінюють по максимуму. Будівництво та ремонт квартир у Києві та Харкові від дизайн-студії «АС дизайн» це:

  • незмінно гарний результат
  • екологічні матеріали та новітні будівельні технології
  • доступні ціни
  • короткий термін виконання робіт
  • та щасливі клієнти

Як правило, вперше переступаючи поріг свого будинку після ремонту, наші клієнти захоплюються новим виглядом житла, тому що отримують вищий рівень виконання, ніж очікували. Забудьте що таке нудний інтер’єр, майстри «АС дизайн», що виконують ремонт квартир у Києві та Харкові, зроблять будь-яке приміщення стильним та комфортним, адже на вас працюватимуть:

  • наш багаторічний досвід : за роки роботи на будівельному та ремонтному ринку наші фахівці виконали безліч проектів з проектування, будівництва та проведення ремонтів квартир, офісів та інших приміщень у Києві та Харкові, зарекомендувавши себе як надійних партнерів
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта: перш ніж приступити до виконання робіт, ми скрупульозно вивчаємо спосіб життя всіх членів сім’ї, які проживатимуть у будинку, та їх побажання
  • вигідні умови договору : всі умови договору суворо дотримуються (наприклад, терміни виконання робіт), ви можете бути особисто присутніми при виконанні ремонту квартир у Києві та Харкові з метою контролю за якістю виконання.

Замовляйте ремонт квартир у Києві та Харкові під ключ, і тоді оригінальний та стильний інтер’єр радуватиме вас день у день.

Телефонуйте за телефонними номерами, і наші менеджери дадуть відповіді на питання щодо виконання ремонту квартир, офісів та інших приміщень у Києві та Харкові:

(097) 930-71-05 (093) 664-75-36

Ремонт квартир

Ремонт квартир

Ремонт квартир

Ремонт квартир

Ремонт квартир Ремонт квартир

>>> дивитись портфоліо <<<

Поділитися: