INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн проект квартир у стилі мінімалізм

Якщо ви вирішили замовити розробку проекту дизайн інтер’єру квартири, але серед безлічі різноманітних стилів важко вибрати найбільш підходящий у такому разі вам необхідно звернутися до нашої студії. Дизайнери АС-Дизайн розроблять для вашого приміщення:

  • унікальний
  • неповторний
  • сучасний
  • цікавий

Проект, який зробить квартиру красивою та затишною. Якщо ви любите нейтральні кольори, природні матеріали, мінімальний декор у такому разі найбільш підходящим для квартири буде дизайн інтер’єру у стилі мінімалізм. Дизайнерський напрямок характеризується просторими, світлими кімнатами, з невеликою кількістю меблів, декору та дизайнерських елементів. Дизайн проект квартир у стилі мінімалізм

Дизайн проект квартир у стилі мінімалізм Дизайн проект квартир у стилі мінімалізм Дизайн проект квартир у стилі мінімалізм

Просторе приміщення з мінімальною кількістю меблів.

Дизайн інтер’єру в стилі мінімалізм зазвичай передбачає єдиний простір, тобто всі кімнати вашої квартири будуть об’єднані. Приміщення буде поділено на функціональні зони за допомогою елементів меблів, а також дизайнерського оздоблення, світла та кольору. Крім вільного простору, дизайн інтер’єру мінімалізм властиві такі характеристики:

  • лаконічність форм
  • природні оздоблювальні матеріали
  • багаторівневе освітлення
  • геометричні лінії

А також відсутність декору на стелі, стінах, вікнах, використання світлої палітри кольорів. Основний колір дизайну інтер’єру в стилі мінімалізм – білий, його виділяють за допомогою чорних, сірих, бежевих або коричневих відтінків. Під час зустрічі дизайнер нашої студії з’ясує ваші уподобання щодо кольорової гами, природних матеріалів, освітлювальних приладів. Ця інформація буде максимально врахована під час створення дизайнерського проекту за оптимальною ціною в Харкові. Дизайн проект квартир у стилі мінімалізм

Натуральні, однотонні та світлі матеріали.

Дизайн інтер’єру квартири в стилі мінімалізм має на увазі використання для оздоблення стін фактурної штукатурки або одноколірних шпалер. Для стелі також вибирають світлі однотонні матеріали. Як підлогове покриття може бути використане дерево, кахель, паркет, все залежить від ваших смакових уподобань. Меблі відіграють важливу роль у дизайні інтер’єру мінімалізму. Вона також має бути з природних, натуральних матеріалів, зі світлою оббивкою . Допускається використання яскравих дизайнерських деталей. Варто відзначити, що в більшості випадків перевага надається вбудованим меблям.

Студія АС-Дизайн розробляє найкращі у Харкові проекти дизайн інтер’єрів квартир у стилі мінімалізм за доступною ціною.

Поділитися: