INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру квартир

Якщо ви вирішили замовити розробку інтер’єру квартири недорого, слід пам’ятати, що не завжди недорогі дизайнерські послуги принесуть вам очікуваний результат. Враховуючи, що на ринку дизайнерських послуг багато компаній, що пропонують свої роботи за невисокою вартістю. Слід перевіряти їхній рівень та професіоналізм.

Дизайн інтер'єру квартир

Дизайн інтер'єру квартир

Дизайн інтер'єру квартир Дизайн інтер'єру квартир

Доступні дизайнерські роботи.

Наша студія створює:

  • унікальні
  • неповторні
  • неймовірні

дизайн інтер’єрів квартир. Про наш високий рівень свідчать відгуки задоволених клієнтів, розміщені на сайті компанії, а також приклади виконаних робіт. Будь-який потенційний клієнт може їх подивитися та побачити, що всі дизайнерські роботи ми проводимо:

  • якісно
  • професійно
  • недорого
  • в обумовлені терміни

Для розробки дизайн інтер’єру дизайнер студії зустрічається із замовником у квартирі у Харкові, де проводитимуться роботи. Це необхідно, щоб ознайомитися з приміщенням, оцінити його стан, планування, а також з’ясувати, чого хоче клієнт і на яку суму він розраховує . Під час зустрічі необхідно вибрати стиль, в якому будуть проводитися оздоблювальні та дизайнерські роботи, а також визначитись із кольоровою гамою.

Квартира може бути виконана, як в одному стилі, так і в кількох, також стосується і кольорів. Якщо ви виберете два і більше стилів, наш дизайнер добре їх поєднає, щоб вони гармонійно і плавно перетікали один в одного і виглядали на загальному тлі. Незважаючи на те, що ми створюємо дизайн інтер’єру недорого, при розробці проекту ми допоможемо підібрати якісні будівельні та оздоблювальні матеріали. Які прослужать вам протягом багатьох років і в той же час не завдадуть суттєвої шкоди сімейному бюджету.

Професійно та за прийнятною вартістю.

У проект також будуть включені меблі, які наш дизайнер допоможе вам вибрати. А також професійно розмістити її у всіх кімнатах, які є у квартирі. Дизайн інтер’єру від нашої компанії допоможе зробити ваше житло сучасним та затишним. За допомогою недорогих дизайнерських послуг ви зможете свою квартиру зробити красивою, а також функціональною та зручнішою для проживання .

Дизайн інтер'єру квартир Дизайн інтер'єру квартир

Наша студія пропонує найсучаснішу послугу 3D візуалізації. Така послуга користується особливою популярністю серед наших клієнтів із Харкова. З її допомогою ви зможете побачити майбутній дизайн інтер’єру та ще раз переконатися, що, хоча ми всі робимо недорого, але водночас професійно та якісно.

Наша компанія створить дизайн будинку за прийнятною ціною. Дізнатися вартість наших послуг ви можете за телефонами:

  • 097 930 71 05
  • 093 664 75 36
Поділитися: