INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру офісів та бізнес-приміщень

Дизайн інтер'єру офісів та бізнес-приміщень

Дизайн інтер'єру офісів та бізнес-приміщень

Дизайн інтер'єру офісів та бізнес-приміщень Перше враження про компанію складається при візиті до її офісу: ввічливий, доброзичливий персонал та стильний дизайн створять сприятливу думку. Тому важливо, щоб оформлення приміщення сприяло зростанню авторитету компанії та, відповідно, прибутку.

Фахівці розроблять дизайн інтер’єру офісу та оформлять інтер’єри бізнес-приміщень

Які види робіт виконує дизайн-студія «АС-Дизайн» :

  • дизайн проекту та інтер’єру офісу, бізнес-центру, салонів краси, студій та ін.
  • редизайн
  • ремонт

Замовляючи дизайн інтер’єру офісу, забудьте про консерватизм і зайву ощадливість. Сучасний стиль та якісні матеріали – основа оформлення залу для переговорів, кабінету керівника та робочого простору. Оформляючи приміщення потрібно дотримуватись золотої середини. Занадто дорогий, помпезний ремонт може викликати негативні емоції у клієнтів, як і непривабливий, «дешевий» дизайн інтер’єру відразу буде помічений клієнтами і створить несприятливе враження про вашу компанію. В ідеалі дизайн-проект має відповідати напрямкам сучасної моди та відображати унікальний стиль компанії. Офіс може бути виконана в класичному, сучасному , мінімалізму, лофт , хай-тек, скандинавському, прованс, та будь-якому іншому модному напрямку.

Фахівці дизайн-студії «АС-Дизайн» розроблять саме такий дизайн сучасного офісного приміщення.

Поряд із візуальним рішенням проект дизайну має бути продуманий концептуально. Так ситуація в приміщенні повинна відображати суть діяльності компанії, колірна гама повинна включати корпоративні кольори, а загальна атмосфера повинна вселяти впевненість в успіху. Для досягнення такого ефекту дизайнери використовують різні елементи в оформленні, вмілу розстановку акцентів, грамотний функціональний поділ простору, а також правильний розподіл палітри кольорів. Презентабельність та атмосфера – це добре, але офісна площа також має працювати на успіх компанії. Тому замовляючи нове оформлення дизайну, потрібно пам’ятати і про функціональність:

  • простір має ергономічно ділитися на функціональні зони
  • меблі повинні бути не тільки сучасними і красивими, але і зручними
  • в офісі має функціонувати якісна вентиляція
  • освітлення має бути добре продуманим
  • звукоізоляція має відповідати необхідним нормам тощо.

А тепер запрошуємо вас подивитися фотографії раніше виконаних робіт, щоб визначитись який варіант дизайну інтер’єрів офісу вам найбільше підходить. Дизайн інтер'єру офісів та бізнес-приміщень

Дизайн інтер'єру офісів та бізнес-приміщень

Дизайн інтер'єру офісів та бізнес-приміщень

Дизайн інтер'єру офісів та бізнес-приміщень

Дизайн інтер'єру офісів та бізнес-приміщень

Дизайн інтер'єру офісів та бізнес-приміщень

Дизайн інтер'єру офісів та бізнес-приміщень

Дизайн інтер'єру офісів та бізнес-приміщень

Дизайн інтер'єру офісів та бізнес-приміщень

Дизайн інтер'єру офісів та бізнес-приміщень Дизайн інтер'єру офісів та бізнес-приміщень

Дивіться також: вартість дизайн проект офісу , вартість дизайну офісу .

>>> дивитись портфоліо <<<

Поділитися: