INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру мансардного поверху

У сучасному житті будь-яка житлова площа відіграє важливу роль для її власника, тому він використовує її на сто відсотків. До таких приміщень можна віднести мансарду і якщо раніше її використовували як горище, то зараз за допомогою професійного дизайну інтер’єру та ремонту її можна перетворити на повноцінну кімнату і до того ж не одну . Зазвичай із неї роблять:

  • вітальню з кухнею
  • спальню з робочим місцем
  • дитячу зі спальнею
  • вбиральню

Все залежить від її площі та архітектурних особливостей. Наша студія має великий досвід у створенні дизайну інтер’єрів для мансардних квартир Харкова за оптимальною ціною. Дизайнери АС-Дизайн перетворять мансарду на зручне та комфортне приміщення, де буде затишно всім членам вашої родини.
Дизайн інтер'єру мансардного поверхуДизайн інтер'єру мансардного поверху Дизайн інтер'єру мансардного поверху Дизайн інтер'єру мансардного поверхуДизайн інтер'єру мансардного поверху

Пропонуємо оригінальні дизайнерські ідеї.

Студія АС-Дизайн роботу із замовниками починає з особистої зустрічі та огляду приміщення. Квартири мансардного типу та класичні мансарди мають низку відмінностей, які будуть враховані під час розробки проекту дизайну інтер’єру. Під час зустрічі з’ясовують ваші побажання та вимоги щодо дизайнерських робіт. А також підбирають найбільш відповідний стиль та колір.

Якщо мансарда має достатню площу, і ви хочете облаштувати на ній кілька кімнат, то в дизайні інтер’єру можуть бути використані кілька стилів. Дизайнер студії АС-Дизайн гармонійно їх поєднає, щоб у результаті вони створювали гарний та затишний простір. Для кожного замовника наша студія створює:

  • індивідуальні
  • ексклюзивні
  • цікаві
  • неповторні

Дизайни, які ви не зустрінете більше ніде. Ми не повторюємося ніде і ніколи, всі елементи декору, інтер’єру, а також аксесуари індивідуальні та унікальні. Вони розробляються для конкретного замовника та його квартири мансарди. Варто відзначити, що дизайнер також підбирає ремонтні та оздоблювальні матеріали, меблі. Після проведення будівельних та ремонтних робіт меблі та аксесуари будуть розставлені у всіх кімнатах мансардного приміщення. Дизайн інтер'єру мансардного поверхуДизайн інтер'єру мансардного поверху

Візуалізація майбутнього зовнішнього вигляду приміщення.

Оскільки мансарда незвичайна квартири замовники часто сумніваються щодо правильного вибраного стилю та квіти. Щоб розвіяти ваші сумніви, АС-Дизайн пропонує скористатися послугою візуалізації. Це дає можливість подивитися на приміщення до початку виконання оздоблювальних та дизайнерських робіт . Крім цієї послуги наша студія пропонує авторський нагляд за впровадженням проекту дизайну інтер’єру в життя.

Студія АС-Дизайн створить унікальний та ексклюзивний дизайн інтер’єру квартири мансарди за доступною ціною у Харкові.

Поділитися: