INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн квартири в стилі прованс

В даний час існує багато різноманітних дизайн інтер’єрів, які підійдуть як для класичних квартир, так і квартир студій. Кожен дизайнерський напрямок має індивідуальні риси, які виділятимуть його на тлі основних. Вибираючи той чи інший стиль, слід докладно ознайомитись з його характеристиками, щоб зрештою отримати приміщення своєї мрії . Популярністю у Києві, Харкові та інших містах України користується прованський стиль. Адже багато хто мріє побувати у Франції і доки ця мрія не збулася, прагнуть створити у себе вдома дизайн інтер’єру в стилі прованс.

Дизайн квартири в стилі провансДизайн квартири в стилі прованс

Простота, легкість, вишуканість.

Дизайн інтер’єру прованс може бути використаний у будь-яких квартирах незалежно від їх площі, кількості кімнат та їх розташування. Цей дизайнерський напрямок характеризується:

  • провінційною простотою
  • французьким оздобленням
  • комфортом
  • затишком

А також сільською обстановкою, близькістю до природи, великою кількістю світла, повітря, натуральних матеріалів та живих квітів. Дизайнери нашої студії розроблять спеціально для вас:

  • Вродливий
  • неповторний
  • унікальний
  • цікавий
  • сучасний

Дизайн інтер’єру в стилі прованс. Всі кімнати квартири вітальня, спальня, зала, кухня, дитяча, ванна кімната наповняться французькою атмосферою. Для обробки стін та стель у стилі прованс будуть використані натуральні матеріали. Перевага надається фактурній штукатурці, а також можливе використання фарбованих дерев’яних дощок. Стеля фарбують у білий колір, всі балки та перегородки залишають на очах їх, як правило, вифарбовують у темний колір, щоб створити контрастність зі стелею.

Дизайн квартири в стилі прованс

Дизайн квартири в стилі прованс

Дизайн квартири в стилі прованс

Дизайн квартири в стилі прованс

Дизайн квартири в стилі прованс

Дизайн квартири в стилі прованс

Дизайн квартири в стилі прованс

Дизайн квартири в стилі прованс

Дизайн квартири в стилі прованс

Дизайн квартири в стилі прованс

Натуральні матеріали

Для оздоблення кухні використовують натуральний камінь, різнокольорову мозаїку, цегляну кладку. Сучасну техніку вбудовують у меблі, спеціальні ніші та інші місця, головне завдання дизайнера сховати її, щоб техніка своєю присутністю не псувала прованський дизайн. У дизайні квартири в стилі прованс переважають пастельні тони, в більшості випадків перевага надається білому, бежевому, світло-блакитному, світло-коричневому, сірому та іншим. Дизайн інтер’єру прованс не може обійтися без великої кількості різноманітних дизайнерських аксесуарів. У квартирі буде багато горщиків та вазонів з живими квітами, а також картин, фарфорових та керамічних фігурок, статуеток, посуду . Що стосується меблів, вони можуть бути дерев’яними, кованими, плетеними в будь-якому випадку меблі повинні бути тільки з натурального матеріалу.

Студія АС-Дизайн створює унікальні та неповторні проекти дизайн інтер’єрів квартир у стилі прованс. Своїм клієнтам пропонуємо цікаві дизайнерські рішення за вигідною ціною як для Києва, так і Харкова.

Поділитися: