INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Проектування котеджів, приватних будинків

Дизайн студія “АС-Дизайн” виконає Архітектурне Проектування Котеджів. Додатково розробляємо проектування дизайну інтер’єрів котеджів, приватних будинків . Дизайн та Ремонт можуть бути виконані нами ПІД КЛЮЧ, Проектування котеджів, приватних будинків Проектування котеджів, приватних будинків

Проектування котеджів, приватних будинків Проектування котеджів, приватних будинків

Проектування котеджів, приватних будинків Проектування котеджів, приватних будинків

Проектування котеджів, приватних будинків Проектування котеджів, приватних будинків

Як ви вважаєте, з чого починається будівництво будинку? Ні, не з закладки фундаменту, а набагато раніше, коли виникла ідея будівництва будинку і став створюватися ескіз, – архітектурний проект котеджу або приватного будинку, що враховують розташування ділянки, кількість поверхів і зовнішній вигляд, що очікується. На етапі архітектурного проектування формується вигляд будівлі, тому важливо все продумати до дрібниць. Тільки так проект приватного будинку, заміського будинку, котеджу відображатиме вашу індивідуальність та унікальність. Це може бути розкішний або навпаки скромний замок, традиційний котедж, таунхауз або дерев’яний будинок. Яким буде ваш будинок – вирішувати лише вам.

Ваше бачення майбутнього будинку враховуватиметься при архітектурному проектуванні.

При розробці архітектурного проекту котеджу та будинку, обов’язково враховуються:

  • планування приміщень, з урахуванням їхньої експлікації
  • розміри всіх приміщень будинку
  • розташування вікон та дверей на плані
  • Отримаєте всі 4 фасади в 3D графіці з висотними відмітками і в колірному рішенні.

Архітектурний проект будинку та дизайн інтер’єру котеджу розроблять для вас спеціалісти дизайн-студії «АС-Дизайн»

Ми будемо з вами до переможного кінця: від етапу створення комп’ютерної версії дизайн-проекту до його втілення у життя. Як ми працюємо? На етапі планування дизайну будинку ми підбираємо екологічно чисті матеріали, безпечні для здоров’я. На всіх етапах, а особливо в період будівництва та розробки оформлення інтер’єру будинку, ми підтримуємо зв’язок із замовником. Всі ваші побажання будуть враховані, крім того, ми підкажемо як краще реалізувати задумане вами. Ми відповідаємо за якість усіх виконаних нами робіт. У галереї готових робіт ви можете ознайомитись з реалізованими варіантами – від архітектурного проектування, будівництва до кінцевого результату. Можливо, представлені фотографії допоможуть вибрати свій варіант.

>>>дивитися портфоліо<<<

Поділитися: