INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн проект квартири у Харкові

Наша студія у Харкові пропонує професійні послуги з розробки дизайн проектів квартир. Своїм клієнтам ми пропонуємо:

  • ексклюзивні ідеї
  • доступні ціни
  • швидкі терміни виконання

Дизайн проект квартири у Харкові

Дизайн проект квартири у Харкові

Дизайн проект квартири у Харкові

Дизайн проект квартири у Харкові

Дизайн проект квартири у Харкові Дизайн проект квартири у Харкові

Неповторні дизайнерські ідеї.

Дизайнери студії створять у будь-якому приміщенні Харкова незалежно від його площі та стану.

  • затишок
  • гармонію
  • теплоту

Розробка проекту дизайн інтер’єру необхідна як для нових, щойно побудованих квартир, так і квартир, де живуть багато років і вирішили зробити ремонт. Дизайнерські роботи допомагають розширити маленькі площі, провести правильне зонування великих площ, змінити планування, об’єднати чи роз’єднати кімнати, а також створити у вашому житлі красу та комфорт .

Для створення індивідуального проекту дизайн інтер’єру наші дизайнери зустрічаються з клієнтом у квартирі, де проводитимуться дизайнерські та ремонтні роботи. Ознайомившись із приміщенням та зробивши необхідні виміри, фахівець з’ясовує ваші побажання та ідеї щодо зовнішнього вигляду житла. Також дізнається ваші уподобання щодо стилю та кольору. Узгоджують питання зміни існуючого планування. Ви можете вибрати будь-який стиль, найпопулярніші: класичний, сучасний, мінімалізм, лофт, hi-tech, модерн.

Яскраво та стильно.

На етапі створення дизайну проекту квартири в Харкові дизайнери студії допоможуть вам підібрати необхідні будівельні та оздоблювальні декоративні матеріали. Також можуть приділити особливу увагу розробці інженерних систем приміщення, таких як: опалення, вентиляція, каналізація, освітлення та інші. Підібрати потрібну сантехніку. Для кожної кімнати вибрати сучасні, компактні та функціональні меблі, які відповідатимуть обраному та затвердженому стилю та кольору.

Дизайн проект квартири у Харкові

Дизайн проект квартири у Харкові

Дизайн проект квартири у Харкові

Дизайн проект квартири у Харкові

Дизайн проект квартири у Харкові

Дизайнери можуть створити для вас кілька проектів дизайну інтер’єру вашої квартири в Харкові, вони можуть бути виконані в різному стилі і в різній колірній гамі. А ви за допомогою 3D візуалізації подивіться, як виглядатиме ваше житло після втілення в життя дизайнерських та ремонтних робіт, і вибрати для себе найкращий варіант. Також 3D-візуалізація дає можливість вносити зміни.

Наша студія пропонує послугу авторського нагляду. Тобто дизайнер компанії контролюватиме роботу будівельної та ремонтної бригади відповідно до затвердженого проекту дизайн інтер’єру вашої квартири у Харкові. На всі дизайнерські послуги надаємо найдоступніші ціни.

Поділитися: