INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру малогабаритної квартири

Чимало жителів України живуть у невеликих квартирах або як їх ще називають малогабаритне житло. Також більшість купує маленькі приміщення, за рахунок відносно невисокої вартості, а також невисокої плати за комунальні послуги. Тому з питанням правильного дизайну інтер’єру та ремонту стикалася більшість.

Дизайн інтер'єру малогабаритної квартири

Дизайн інтер'єру малогабаритної квартири

Дизайн інтер'єру малогабаритної квартири

Дизайн інтер'єру малогабаритної квартири

Дизайн інтер'єру малогабаритної квартири

Дизайн інтер'єру малогабаритної квартири Дизайн інтер'єру малогабаритної квартири

Максимально збільшимо простір.

Для розробки та впровадження проекту дизайн інтер’єру малогабаритної квартири необхідно звертатись до висококваліфікованих фахівців. Адже від цього залежить ваше:

  • комфортне
  • затишне

перебування у приміщенні. Найкращою компанією в Україні є студія «АС-Дизайн», яка має багаторічний досвід у наданні дизайнерських послуг за оптимальною ціною для клієнтів із Харкова, Києва, Дніпропетровська.

Професійні дизайнери студії розроблять дизайн незалежно від площі приміщення. Для малогабаритних квартир головним завданням є максимальне розширення простору за допомогою різних дизайнерських штучок, а також зробити простір комфортним для всіх членів сім’ї, кожному виділити свою особисту зону .

У малогабаритній квартирі простір можна розширити двома способами:

  • перепланування
  • візуальне розширення

Щоб дізнатися, який метод підходить для вашого житла, перед створенням дизайн інтер’єру дизайнер студії «АС-Дизайн» виїжджає на об’єкт для ознайомлення з ним, також з’ясування всіх вимог і побажань замовника. Якщо перепланування можливе, то зазвичай поєднують маленьку кухню з вітальнею або з кімнатою, яка до неї прилягає, також об’єднують санвузол, прибирають ванну і ставлять душову кабіну, це звільнить додаткові метри, наприклад, для розміщення пральної машини. Також часто об’єднують спальню та лоджію.

Якісні дизайнерські послуги

Часто в дизайні інтер’єру для малогабаритних квартир для створення окремих зон використовують різні перегородки, також як перегородка може бути шафа, що дуже зручно та функціонально. Якщо перепланування та знесення стін неможливе, використовують візуальні методи збільшення простору. Це роблять за допомогою правильно вибраних кольорів для стін та меблів. Дизайнери студії «АС-Дизайн» рекомендують використовувати світлі та теплі кольори. Також важливим моментом є підбір та розставляння меблів, вони повинні мати компактні розміри, але при цьому бути функціональними .

Студія «АС-Дизайн» пропонує своїм замовникам з Дніпропетровська, Києва, Харкова багато оригінальних ідей для створення неповторного дизайну інтер’єру для малогабаритної квартири. Пропонуємо багато різних стилів та напрямків, які допоможуть зробити ваше житло красивим та комфортним.

Поділитися: