INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру квартир-студій

Квартири-студії останніми роками користуються в Україні особливим попитом, оскільки вони вважаються:

  • доступним
  • комфортним житлом.

Купити ви можете як готову студію, а також зробити зі свого невеликого приміщення, більш функціональну та практичну квартиру-студію. У цьому вам допоможуть висококваліфіковані спеціалісти «АС-Дизайн», які розробляють професійні дизайни інтер’єрів незалежно від складності замовлення.

Дизайн інтер'єру квартир-студій

Дизайн інтер'єру квартир-студій

Дизайн інтер'єру квартир-студій Дизайн інтер'єру квартир-студій

Створимо простір із різними функціональними зонами.

Квартира студія є невеликим приміщенням, зазвичай вона складається з кухні, основної кімнати та санвузла. Для зонування такого простору та виділення у ньому спальні, вітальні використовують різні перегородки, арки, ширми, штори, а також меблі.

Без зонування в квартирі студії ви не зможете досягти комфорту та зручності. Фахівці «АС-Дизайн» за допомогою розробленого дизайну інтер’єру проведуть грамотне зонування вашого приміщення, за рахунок якого одна кімната зможе перетворитися на їдальню, спальню, вітальню . Якщо ви вирішили провести перепланування, щоб з його допомогою розширити існуюче житло, наші дизайнери допоможуть вам зробити це швидко і правильно.

Перед початком будь-яких будівельних та ремонтних робіт складається проект дизайну інтер’єру квартири студії. Дизайнер приїжджає на об’єкт у будь-яке місце Києва, Харкова, Дніпропетровська, щоб ознайомитись із приміщенням, з його плануванням. Ми можемо запропонувати вам свої ідеї та стилі, а також втілити у життя ваші.

Коли проект дизайн інтер’єру готовий, починають його втілення в життя. Як уже говорилося, що важливим моментом є зонування квартири студії. Щоб виділити основні зони для комфортного проживання людини: кухню, спальню, вітальню . Крім різноманітних декоративних перегородок, це можна зробити за допомогою предметів меблів. Але слід пам’ятати, що всі складові інтер’єру не повинні перешкоджати пересування приміщення.

Унікальний підхід до кожного клієнта.

Дизайн квартири студії може бути розроблений у будь-якому стилі. Дуже часто клієнти з Дніпропетровська, Харкова, Києва обирають стиль, так званий мінімалізм, який дає змогу створити у приміщенні:

  • красу
  • затишок
  • зручність

Що стосується колірної гами, найкраще використовувати світлі кольори. Вони допоможуть візуально розширити простір.

«АС-Дизайн» розробить для вас дизайн інтер’єру студії за найоптимальнішою ціною в Україні. Усі дизайнерські роботи ми виконуємо якісно та у встановлені терміни.

Поділитися: