INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн квартири в новобудові

Про квартиру в новобудові мріють багато мешканців Києва, Харкова та інших міст України. Адже у такому приміщенні можна зробити все з урахуванням своїх смакових уподобань. По суті, ви купуєте приміщення з голими стінами без оздоблення та комунікацій . Тому без проведення капітального ремонту та замовлення проекту дизайн інтер’єру вам просто не обійтись. Оскільки дизайнерські роботи відіграють важливу роль для будь-якого приміщення, адже від них також залежать будівельні, оздоблювальні та ремонтні роботи, варто звертатися тільки до професіоналів. Дизайн квартири в новобудові

Дизайн квартири в новобудові

Дизайн квартири в новобудові

Дизайн квартири в новобудові

Дизайн квартири в новобудові

Дизайн квартири в новобудові

Дизайн квартири в новобудові

Дизайн квартири в новобудові Дизайн квартири в новобудові

Зробимо нове приміщення красивим та функціональним.

Наша студія має величезний досвід у сфері розробки проектів, дизайн інтер’єрів для квартир у новобудовах. Своїм замовникам АС-Дизайн пропонує:

  • професійний підхід
  • нестандартні дизайнерські рішення
  • доступні ціни
  • швидкі терміни виконання

Оскільки приміщення знаходиться в новому будинку, дизайнеру доведеться виконати великий обсяг роботи. У жодному разі без огляду квартири в новобудові не обійтися. У момент зустрічі дизайнер погодить з вами необхідність проведення перепланування, можливо, ви захочете забрати всі можливі стіни та перегородки, об’єднати кімнати. Щоб зрештою отримати єдиний гармонійний простір з окремими функціональними зонами. Крім перепланування, ви погодите місцезнаходження електропроводки та інженерних систем, адже без їх створення будівельна бригада не зможе приступити до виконання ремонтних та оздоблювальних робіт. Дизайн квартири в новобудовіДизайн квартири в новобудовіДизайн квартири в новобудовіДизайн квартири в новобудові

Сучасні стилі та неповторна кольорова гама.

Після узгодження питань, пов’язаних з ремонтними та оздоблювальними роботами, приступають до безпосереднього узгодження питань, що стосуються проекту дизайн інтер’єру. Вам необхідно вибрати найкращий стиль і колірну гаму для дизайну вашої квартири в новобудові. Дизайнер студії АС-Дизайн запропонує кілька цікавих сучасних стилів, з яких вам потрібно буде вибирати. Після узгодження кольору та стилю спеціально для вас розроблять:

  • унікальний
  • неповторний
  • Вродливий
  • цікавий

Дизайн інтер’єра. Який, крім красивого зовнішнього вигляду, створить у квартирі новобудові комфортну, затишну, домашню атмосферу та обстановку. В проект дизайн інтер’єру також входить підбір меблів та дизайнерських аксесуарів відповідно до затвердженої стилістики . Дизайнер вибере для вашої квартири в новобудові компактні та функціональні меблі, які ідеально впишеться у створений інтер’єр.

Наша студія створить для вашої квартири в новобудові унікальний та неповторний дизайн інтер’єру за оптимальною ціною у Києві та Харкові.

Поділитися: