INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру трикімнатної квартири

Багато мешканців Харкова, Києва, Дніпропетровська та інших міст України мріють про трикімнатну квартиру, особливо якщо вони мають велику родину. Таке житло це насамперед:

  • простір
  • окремий простір для кожного члена сім’ї Дизайн інтер'єру трикімнатної квартириДизайн інтер'єру трикімнатної квартириДизайн інтер'єру трикімнатної квартириДизайн інтер'єру трикімнатної квартириДизайн інтер'єру трикімнатної квартириДизайн інтер'єру трикімнатної квартириДизайн інтер'єру трикімнатної квартириДизайн інтер'єру трикімнатної квартириДизайн інтер'єру трикімнатної квартириДизайн інтер'єру трикімнатної квартириДизайн інтер'єру трикімнатної квартириДизайн інтер'єру трикімнатної квартириДизайн інтер'єру трикімнатної квартириДизайн інтер'єру трикімнатної квартириДизайн інтер'єру трикімнатної квартири

Пропонуємо багато унікальних стилів.

Якщо ви вже щасливий власник такого приміщення або плануєте придбання, рано чи пізно перед вами виникне питання ремонту. Природно виконання ремонтних робіт не приступають спонтанно. Потрібно все обміркувати, адже від цього залежить ваше комфортне та затишне перебування у ній. Тому спочатку вам необхідно залучити фахівців, які розроблять вам дизайн інтер’єру трикімнатної квартири. З одного боку, за рахунок пристойної площі дизайнер має місце для фантазії та її втілення, з іншого боку можуть виникнути складності, які може викликати планування або розташування кімнат. Але при правильному дизайнерському проекті таке приміщення можна зробити більш функціональним та зручним для життя .

У Харкові, Дніпропетровську розробити професійний дизайн у трикімнатній квартирі вам допоможе студія «АС-Дизайн» за найдоступнішою ціною. Наші дизайнери мають величезний досвід у наданні дизайнерських послуг та розробці дизайнів. Зможуть оформити ваше приміщення:

  • у будь-якому стилі
  • у будь-якій колірній гамі
  • допоможуть підібрати меблі
  • зробити перепланування
  • прибрати непотрібні стіни та перегородки

Стиль може бути загальний для всього житла або для кожної окремої кімнати свій. Те саме стосується і кольору, його можна комбінувати з метою візуального розширення простору, а також зонування кімнати.

Під час складання проекту дизайну інтер’єру для трикімнатної квартири враховуються всі побажання та вимоги замовника, а також особливості планування та розташування. Часто для більш раціонального використання простору та його розширення поєднують ванну кімнату та туалет, також їх розширення можливе за рахунок коридору. Об’єднують вітальню та кухню, або можливе поєднання кухні та суміжної кімнати. Якщо у вас велика спальня, її можна розділити за допомогою стіни, щоб отримати ще одну додаткову кімнату.

Модні тенденції, якість, надійність.

Щоб підкреслити дизайн інтер’єру в трикімнатній квартирі, використовують додаткові аксесуари, техніку та дизайнерські хитрощі. До них можна віднести: художній розпис на стінах, використання різноманітних декоративних світильників, прикрас, оригінальних полиць, декоративних перегородок та арок .

Студія «АС-Дизайн» запропонує вам багато оригінальних ідей дизайну інтер’єру трикімнатних квартир за найвигіднішою ціною у Харкові, Дніпропетровську та всіх сталевих регіонах України.

Поділитися: