INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру пентхауса

Наша компанія у місті Харкові пропонує професійні послуги, пов’язані з розробкою професійного дизайну інтер’єру пентхауса. Оскільки це приміщення з великою площею та вільним плануванням, воно дозволяє створити та втілити в життя будь-яке:

  • ідею
  • форму
  • стиль
  • колір

Дизайн інтер'єру пентхауса

Дизайн інтер'єру пентхауса

Дизайн інтер'єру пентхауса

Дизайн інтер'єру пентхауса

Дизайн інтер'єру пентхауса

Дизайн інтер'єру пентхауса Дизайн інтер'єру пентхауса

Створимо комфорт та затишок.

Пентхауси відносять до категорії елітного житла, для їх купівлі буде потрібна чимала сума грошей. Як правило, це одноквартирне приміщення, воно знаходиться на даху висотних будинок. Його не можна назвати звичайною квартирою з великою площею. Такі приміщення мають відмінні риси, крім високої вартості це:

  • високі стелі
  • панорамні вікна
  • великий простір
  • великі тераси

Щоб зробити таке величезне приміщення комфортним і багатофункціональним, вам потрібно замовити дизайн пентхауса. Першим кроком у співпраці з нашою компанією буде зустріч безпосередньо у квартирі. Наші дизайнери подивляться на неї, зроблять необхідні виміри, під час бесіди з’ясують ваші побажання та вимоги. Також для розробки проекту необхідно визначиться із стилем, вибрати колір.

Наші дизайнери створять вам кілька варіантів проекту дизайн інтер’єру вашого пентхауса, щоб ви змогли вибрати собі найбільш підходящий. Також особливістю нашої компанії є розробка 3D-візуалізації. Тобто, за допомогою спеціальної програми створюють модель майбутнього інтер’єру, в який ви на стадії створення зможете внести коригування та зміни. Також це допоможе підібрати найбільш відповідний колір для кімнат і освітлення, щоб зрештою отримати приміщення своєї мрії.

Професійність дизайнерських робіт.

Що стосується стилю, то дизайн інтер’єру може бути виконаний у будь-якому стилі за вашим бажанням. Площа приміщення дозволяє втілювати будь-які стильові рішення та дизайнерські експерименти. Пентхаус може складатися з декількох поверхів, стиль для яких може бути різним або однаковим, а оригінальні сходи тільки підкреслять красу будь-якого рішення.

Дизайн інтер'єру пентхауса

Якщо це багаторівневий пентхаус, то зазвичай на першому розміщені: вітальня, кухня, їдальня, передпокій. А на другому: спальні, вбиральня, кабінет, бібліотека, дитяча та інші кімнати . За допомогою професійного дизайну інтер’єру наші дизайнери підберуть компактні та функціональні меблі та допоможуть грамотно її розмістити у всіх кімнатах квартири.

Наша компанія розробить для вашого пентхауса оригінальний та ексклюзивний дизайн інтер’єру за найдоступнішою ціною у місті Харкові.

Поділитися: