INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єрів класу люкс

На сьогоднішній день у Києві, Харкові та інших містах України існує багато фірм, які займаються наданням дизайнерських послуг за різною вартістю. Замовникам пропонують створення різноманітних дизайн інтер’єрів, які в більшості випадків схожі один на одного і ви зможете їх зустріти в тій чи іншій квартирі. Щоб цього уникнути вам варто звернутися до професійної студії, яка створить для вас унікальний і неповторний проект. Дизайн інтер'єрів класу люкс

Дизайн інтер'єрів класу люкс

Дизайн інтер'єрів класу люкс Дизайн інтер'єрів класу люкс Дизайн інтер'єрів класу люкс

Професійні дизайнерські послуги.

Наша студія має величезний досвід у розробці та впровадженні дизайн інтер’єрів класу люкс. Такі послуги вимагають великого професіоналізму та відповідальності, а також уміння поводитися з дорогими матеріалами та аксесуарами. Дизайнери мають всі необхідні знання і навички, тому вони розроблять для вашого будинку або квартири:

  • унікальний
  • ексклюзивний
  • дорогий
  • розкішний

Проект дизайн інтер’єру класу люкс за оптимальною ціною для Києва та Харкова. Наша студія розробляє для кожного клієнта лише унікальні та неповторні проекти, які ви ніде більше не зустрінете та не побачите. Вони гармонійно поєднують у собі:

  • стиль
  • розкіш
  • красу
  • елегантність
  • вишуканість

У дизайні інтер’єру класу люкс все продумано до дрібниць. Приміщення буде красивим та розкішним, а також комфортним та функціональним. Для визначення комплексу дизайнерських робіт класу люкс дизайнери АС-Дизайн приїдуть на об’єкт, щоб провести його огляд та з’ясувати ваші побажання. Під час зустрічі узгодять питання щодо зміни планування квартири, а також з’ясують ваші уподобання, пов’язані зі стилем та кольоровою гамою. Дизайн інтер'єрів класу люкс
Дизайн інтер'єрів класу люкс

Неповторна стилістика та колірні рішення.

Дизайн інтер’єру люкс може бути виконаний у будь-якому сучасному стилі або поєднанні кількох стилів. Дизайнер студії професійно поєднає кілька стилів, які гармонійно доповнюватимуть один одного і в результаті створять гарний і неповторний простір. Крім розробки ексклюзивного дизайнерського проекту, дизайнер АС-Дизайн підбере найбільш підходящі елітні ремонтні та оздоблювальні матеріали, а також розкішні, дорогі меблі, декор та аксесуари . Він професійно розмістить їх у всіх кімнатах квартири чи будинку.

Студія розробить спеціально для вас ексклюзивний дизайн інтер’єру люкс класу за вигідною ціною. Усі дизайнерські роботи будуть виконані на професійному рівні та у чітко обумовлені терміни. Ви отримаєте гарне та розкішне приміщення.

Поділитися: