INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру елітних квартир

Студія дизайну інтер’єрів «АС-Дизайн» всім клієнтам з Києва, Дніпропетровська, Харкова та інших міст України пропонує професійні дизайнерські послуги для елітних квартир. Наші висококваліфіковані фахівці мають багаторічний досвід створення та втілення у життя:

  • ексклюзивних
  • оригінальних
  • неповторних
  • креативних

Дизайн інтер'єру елітних квартир
Дизайн інтер'єру елітних квартир
Дизайн інтер'єру елітних квартир
Дизайн інтер'єру елітних квартир
Дизайн інтер'єру елітних квартир
Дизайн інтер'єру елітних квартир
Дизайн інтер'єру елітних квартир Дизайн інтер'єру елітних квартир Дизайн інтер'єру елітних квартир Дизайн інтер'єру елітних квартир Дизайн інтер'єру елітних квартир Дизайн інтер'єру елітних квартир Дизайн інтер'єру елітних квартир

проектів приміщень незалежно від розміру та складності замовлення. Дизайн інтер’єру елітної квартири одна з найскладніших, і в той же час цікавих завдань навіть для найдосвідченішого дизайнера. Все залежить від площі приміщення, від планування кімнат, від висоти стель, від вікон . Але фахівців студії «АС-Дизайн» це не лякає, вони виконають будь-яке навіть найскладніше завдання. Зроблять ваше житло красивим та комфортним.

Втілюємо у життя незвичайні ідеї.

Щоб розробити дизайн інтер’єру елітної квартири, який максимально відповідав би смакам замовника, дизайнери попередньо виїжджають на об’єкт для ознайомлення з ним у Києві, Харкові, Дніпропетровську. Далі вони розробляють кілька проектів, щоб ви змогли вибрати найбільш вам потрібний.

Надаючи готовий проект дизайну інтер’єру елітної квартири, намагаємось зробити його красивим та функціональним, як загалом, так і кожної кімнати окремо, враховуючи її призначення, а також хто з членів родини у ній житиме. Стиль приміщення ви можете вибрати самостійно виходячи зі своїх смаків та уподобань. Також наші дизайнери можуть підібрати вам найкращий стиль. Він може бути не один. У різних кімнатах може бути різний стиль, але важливо пам’ятати, щоб усі задуми гармонійно перетікали один одного і відповідали єдиної концепції.

Окрім розробки дизайну для елітних квартир, ми допомагаємо підібрати меблі, правильно її розставити в кімнатах. Вибрати оздоблювальні матеріали, а також декор та аксесуари. Також допоможемо правильно підібрати колірну палітру, щоб усі кольори поєднувалися між собою та доповнювали один одного . Наші дизайнерські проекти не перевантажують простір, а навпаки спрямовані, щоб зробити його:

  • затишним
  • комфортним
  • функціональним

Унікальність та ексклюзивність у всіх деталях.

Студія “АС-Дизайн” до кожного клієнта з Києва, Харкова, Дніпропетровська підбирає індивідуальний підхід. Ми розробимо дизайн елітної квартири, з урахуванням усіх ваших побажань та вимог, а також із використанням сучасних тенденцій та напрямків у дизайнерській сфері.

Поділитися: