INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн квартири в стилі хай-тек

Ні для кого не секрет, що словосполучення хай-тек перекладається як високі технології. Воно використовується не лише для позначення останніх новинок сучасної техніки, але й у дизайні інтер’єрів є однойменний стиль. Цей дизайнерський напрямок користується великою популярністю у Києві, Харкові та інших регіонах України. Основними особливостями є:

  • відсутність декору та аксесуарів
  • велика кількість джерел світла
  • використання багатофункціональної техніки
  • наявність хромованих поверхонь

На перший погляд, може здатися, що дизайн квартири в стилі hi-tech є досить сухим і холодним, але насправді це не так. Він здатний у будь-якому приміщенні створити комфортну та затишну атмосферу, із зручними та функціональними меблями . Інтер’єр хай-тек гармонійно поєднує в собі сучасний простір з гарним освітленням, а також неповторні форми, кольори, предмети та матеріали.

Дизайн квартири в стилі хай-тек

Дизайн квартири в стилі хай-тек Дизайн квартири в стилі хай-тек
Дизайн квартири в стилі хай-тек Дизайн квартири в стилі хай-тек

Високі технології та багатофункціональна техніка.

Дизайнер нашої студії розробить для вашої квартири:

  • неповторний
  • сучасний
  • цікавий
  • функціональний

Дизайн інтер’єру в стилі hi-tech з використанням високих технологій, багатофункціональної техніки та обладнання. Суворих правил обробки стін у всіх кімнатах не існує. Ви вибираєте матеріали, які найбільше підходять для спальні, вітальні, зали, ванної. Це може бути декоративна штукатурка, пластикові панелі, різноманітні шпалери, фарби, стіни можуть бути зовсім без обробки. У кольоровій гамі переважають світлі, холодні, однотонні кольори. Перевага надається білому, сірому, бежевому. У великих квартирах можуть бути використані темні кольори: чорні, сині, коричневі та інші. Дизайн квартири в стилі хай-тек

Дизайн квартири в стилі хай-тек Дизайн квартири в стилі хай-тек

Багато природного світла.

Незважаючи на те, що дизайн квартири в стилі хай-тек виключає використання аксесуарів, він все-таки допускає використання в невеликій кількості чорно-білих фотографій, дзеркал, абстрактних панно. Як підлогове покриття використовують ламінат, лінолеум або плитку. У кухні або вітальні можна встановити дзеркальну наливну підлогу, це надасть інтер’єру особливої унікальності та неповторності. Для зонування простору використовують скляні перегородки, меблі, підлогове освітлення . Для дизайну в стилі хайтек характерні великі вікна, через які в квартиру надходитиме багато світла. Для облаштування всіх кімнат використовують прості та функціональні меблі.

Дизайн квартири в стилі хай-тек порадує вас своєю унікальністю, неповторністю, практичністю та функціональністю. Студія АС-Дизайн створить для вас дизайнерський проект за оптимальною ціною для Києва та Харкова.

Поділитися: