INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру дворівневої квартири

Якщо ви стали щасливим власником дворівневої квартири, щоб вона стала більшою:

  • красивою
  • затишний
  • функціональною

Дизайн інтер'єру дворівневої квартири

Дизайн інтер'єру дворівневої квартири

Дизайн інтер'єру дворівневої квартири

Дизайн інтер'єру дворівневої квартири

Дизайн інтер'єру дворівневої квартири Дизайн інтер'єру дворівневої квартири рекомендуємо замовити в нашій компанії розробку дизайну інтер’єру. Такі приміщення, як правило, мають достатньо простору для створення індивідуальної зони, для кожного члена сім’ї.

Як правило, на першому поверсі дворівневої квартири розміщуються:

  • вітальня
  • кухня
  • передпокій
  • санвузол

Дизайнерські послуги для приміщень на кілька поверхів.

на другому поверсі обладнають спальні, дитячі кімнати, кабінети, також можуть розміщуватись ванна та туалет. Все залежить від площі приміщення, його планування та кількості кімнат. Також може бути тераса невеликих розмірів або балкони. Дизайн інтер’єру дворівневої квартири допоможе гармонійно поєднати всі існуючі кімнати.

Площа дворівневої квартири дозволяє створити власний простір для кожного мешканця такого будинку. Оскільки створення дизайну інтер’єру – це складний і відповідальний процес, що вимагає з’ясування ряду нюансів, дизайнери нашої компанії організовують зустріч із замовником. Вони проводять огляд приміщення, визначають його стан. Також під час зустрічі з’ясовують побажання клієнта, узгоджують стиль, підбирають колір .

Слід не забувати, що головною особливістю дворівневої квартири від звичайної є наявність сходів, які відіграють важливу роль у дизайн інтер’єрі будь-якого приміщення. Як правило, вони можуть бути: гвинтовими, маршовими або так званими конструкціями на лікарнях. Сходи вибирають згідно з вибраним стилем, щоб вона змогла його доповнити. Для сучасного дизайну інтер’єру використовують сходи на лікарнях, вони легкі та надійні. Сходинки в ній можуть бути: скляними, кам’яними чи металевими.

Якісно та швидко.

Професійний дизайн інтер’єру надасть можливість раціонального використання простору у дворівневій квартирі. Часто в таких приміщеннях кімнати поєднують, наприклад, вітальню з кухнею, передпокій з вітальнею або кухню зі їдальнею. Також об’єднують кімнати другого поверху, спальню з вбиральні, бібліотеку з кабінетом. За допомогою різноманітних перегородок арок можна в одній кімнаті створити кілька різних функціональних зон .

Дизайн інтер'єру дворівневої квартири Дизайн інтер'єру дворівневої квартири Дизайн інтер'єру дворівневої квартири Дизайн інтер'єру дворівневої квартири Дизайн інтер'єру дворівневої квартири Дизайн інтер'єру дворівневої квартири Дизайн інтер'єру дворівневої квартири

Під час розробки дизайн інтер’єру дворівневої квартири в Харкові, дизайнер підбере найкраще освітлення для кожної кімнати, а також функціональні меблі. Підкаже, як правильно розмістити меблі. Також підійде відповідно до обраного стилю відповідний декор стін та аксесуари.

Поділитися: