INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Елітний дизайн інтер’єру квартир

Кожен мешканець Харкова хоче, щоб у його квартирі було:

  • гарно
  • комфортно
  • затишно
  • світло
  • тепло

Для цього він робить ремонт і купує нові меблі. Але хочемо вас зі стовідсотковою впевненістю запевнити, що цього буде замало. Певною мірою ви оновите та освіжите приміщення. Але на жаль, не маючи спеціальних знань і навичок у дизайнерській сфері, ви не зможете самостійно створити унікальний дизайн інтер’єру. Таку важливу місію варто довірити професійному дизайнеру. Елітний дизайн інтер'єру квартир

Елітний дизайн інтер'єру квартир

Елітний дизайн інтер'єру квартир

Елітний дизайн інтер'єру квартир Елітний дизайн інтер'єру квартир

Унікальні дизайнерські ідеї.

Студія АС-Дизайн готова вам допомогти. На продовженні тривалого періоду ми створюємо:

  • елітні
  • ексклюзивні
  • оригінальні
  • унікальні

Дизайн інтер’єрів для квартир міста Харкова за доступною ціною. Наш дизайнер розробить проект спеціально для вашого приміщення, враховуючи всі ваші побажання та вимоги. Такого оформлення приміщення ви ніде не зустрінете. Ми ніколи не повторюємось навіть у деталях.

Елітний дизайн інтер’єру зробить вашу квартиру не тільки красивою та неповторною, але також комфортною та затишною. Для його застосування в житті застосовують елітні будівельні матеріали, обробку, меблі та декор. Все це наш дизайнер підбере з урахуванням особливостей вашого приміщення. Перед створенням проекту та початком виконання ремонтних та оздоблювальних робіт, дизайнер студії приїде до вас. Зустріч необхідна для огляду приміщення, з’ясування ваших побажань щодо дизайнерських послуг, а також для вибору стилю та гами кольорів. Елітний дизайн інтер'єру квартир

Елітний дизайн інтер'єру квартир Елітний дизайн інтер'єру квартир Елітний дизайн інтер'єру квартир

Працюємо з усіма стилями.

Дизайнер студії АС-Дизайн може втілити у життя будь-який сучасний стиль. Він може бути одним для всієї квартири або це буде об’єднання кількох стилів, які будуть доповнювати один одного і створювати цілісну, гармонійну картинку. Гра зі стилями, кольором, декором та аксесуарами дає можливість створити унікальний елітний дизайн інтер’єру, який буде лише у вашій квартирі . Після надання вам проекту ви зможете внести до нього свої виправлення та коригування, які будуть враховані під час доопрацювання елітного дизайну інтер’єру. Якщо вам важко уявити своє приміщення після ремонтних та елітних дизайнерських робіт, ви можете замовити послугу 3D візуалізації.

Візуалізація дозволяє подивитися на вашу квартиру з новим елітним дизайном інтер’єру. А також наша студія надає послуги авторського нагляду, який дає можливість максимально втілити в життя всі роботи згідно затвердженого проекту.

Поділитися: