INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн квартири у сучасному стилі

Нині новим класичним ремонтом нікого вже не здивуєш. Це все набридло і набридло. Власникам квартир хочеться чогось нового та сучасного . Щоб після проведення ремонтних та оздоблювальних робіт приміщення стало не лише красивим, а й більш функціональним та комфортним. Цього можна досягти за допомогою дизайну інтер’єру. Який буде створений спеціально для вашого житла з урахуванням ваших побажань та вимог. Дизайн квартири у сучасному стилі
Дизайн квартири у сучасному стилі
Дизайн квартири у сучасному стилі

Професійні дизайнерські послуги.

Наша студія зможе вам у цьому допомогти. Дизайнери АС-Дизайн розроблять для вашої квартири:

  • індивідуальний
  • унікальний
  • ексклюзивний
  • неповторний

Дизайн інтер’єру в сучасному стилі та за оптимальною ціною в Харкові. Сучасний стиль має багато напрямів, кожен з яких має свої особливості та нюанси. Але всі вони зроблять вашу квартиру:

  • просторий
  • затишний
  • світлою
  • функціональною

Дизайн у цьому напрямі передбачає використання чітких структур, свіжих та яскравих кольорів, стильних аксесуарів, різноманітних геометричних форм. У квартирі будь-якою площею дизайнери нашої студії створять вільний простір із мінімальною кількістю меблів та інших атрибутів. У своїх проектах ми прагнемо простоти, легкості та функціональності. Дизайн квартири у сучасному стилі Дизайн квартири у сучасному стилі Дизайн квартири у сучасному стилі

Створимо гарне та гармонійне приміщення.

Дизайн інтер’єру квартири в сучасному стилі складається з єдиного простору, де немає кімнат, мінімум стін та перегородок. Площа поділена на функціональні зони, що замінять спальню, вітальню, дитячу. Провівши огляд приміщення, дизайнери нашої студії підкажуть вам як краще змінити планування. Часто поєднують ванну з туалетом, кухню з вітальнею, спальню з дитячою.

Крім простору, сучасний стиль має на увазі використання у дизайні різноманітних кольорів, вони можуть бути як світлими пастельними, так і темними яскравими. А також дизайнери наголошують на світ, в кімнатах крім люстр встановлюють стильні бра, торшери, точкове і приховане освітлення . В інтер’єрі використовують компактні, функціональні меблі, які не займають багато місця, але в той же час здатні виконувати багато функцій.

Ви зможете подивитися на свою квартиру з новим сучасним дизайном, ще до проведення будь-яких робіт. Для цього вам необхідно замовити в нашій студії послугу візуалізації створеного проекту. Якщо у вас будуть зауваження щодо стилю або декору, всі вони будуть враховані і виправлені.

АС-Дизайн створить для вас неповторний проект дизайну інтер’єру квартири в сучасному стилі за вигідною ціною в Харкові.

Поділитися: