INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн квартир у стилі сучасної класики

Багато мешканців Харкова для оформлення своїх квартир та будинків обирають стиль дизайну інтер’єру сучасна класика. Який по праву можна назвати показником:

  • краси
  • гармонії
  • елегантності
  • бездоганного смаку

А також цей дизайнерський напрямок не залежить від постійних змін у моді. Цей дизайн можна використовувати для оформлення як нових, так і приміщень, які вже давно в експлуатації . Площа квартири, кількість кімнат їхній стан не відіграє ролі. Дизайн квартир у стилі сучасної класики

Дизайн квартир у стилі сучасної класики

Дизайн квартир у стилі сучасної класики

Дизайн квартир у стилі сучасної класики Дизайн квартир у стилі сучасної класики

Благородство та вишуканість.

Дизайн інтер’єру сучасна класика не втратить своєї актуальності упродовж тривалого періоду. Ваше приміщення завжди буде стильним та модним. У ньому поєднуються практичність та стриманість разом із сучасними технологіями, які досвідченим дизайнером будуть вміло заховані під строгим оформленням. Багато хто вважає, що декор сучасної класики є консервативним та несучасним. Але насправді це не так, він відрізняється багатогранністю та різноманітністю, а також він не боїться нововведень.

Дизайн інтер’єру квартири сучасна класика має низку особливостей, що виділяють його на тлі інших дизайнерських стилів. До них можна віднести:

  • світлі кольори
  • єдиний простір
  • натуральні матеріали
  • класичний декор

А також обов’язкова наявність каміна, арок, кришталевих люстр, колон, свічників та багатьох інших декоративних елементів, які підбере дизайнер з урахуванням ваших смакових уподобань.

Дизайн квартир у стилі сучасної класики

Дизайн квартир у стилі сучасної класики

Дизайн квартир у стилі сучасної класики Дизайн квартир у стилі сучасної класики

Гармонія та елегантність.

Наша студія має великий досвід у створенні унікальних проектів дизайну інтер’єрів у стилі сучасна класика. Після огляду квартири дизайнер АС-Дизайн запропонує кілька цікавих, оригінальних ідей для оформлення приміщення. Які після їхнього впровадження створять у приміщенні гарну, гармонійну, затишну атмосферу . Всі кімнати будуть світлими, просторими, з неповторним оздобленням та декором. Якщо у вас невелика квартира в такому разі краще поєднати спальню, вітальню, залу і створити єдиний простір. Де функціональні зони можна виділити за допомогою меблів, арок, колон та багатьох інших дизайнерських елементів.

Дизайн квартири сучасна класика має на увазі використання меблів, виготовлених з натуральних матеріалів, штор із шовку, льону, атласу, а також квіткових вазонів, дзеркал у рамах із позолотою, скульптур, свічників. Дизайнер студії АС-Дизайн створить для вашої квартири унікальний та неповторний проект дизайн інтер’єру за оптимальною ціною у Харкові.

Поділитися: