INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру преміум класу

Для створення в приміщенні інтер’єру преміум класу недостатньо буде зробити ремонт з використанням дорогих матеріалів, а також обставити його ексклюзивними меблями та аксесуарами . Не будучи фахівцями в галузі дизайну, ви можете зіпсувати свою квартиру або будинок, перетворити їх на щось подібне музею. Щоб цього уникнути вам варто звернутися до професіоналів у сфері дизайнерських послуг. Дизайн інтер'єру преміум класу
Дизайн інтер'єру преміум класу Дизайн інтер'єру преміум класу
Дизайн інтер'єру преміум класу Дизайн інтер'єру преміум класу
Дизайн інтер'єру преміум класу

Створюємо унікальні проекти.

Наша студія займається створенням проектів дизайну інтер’єрів преміум класу та впровадженням їх у життя протягом тривалого періоду. АС-Дизайн пропонує професійні дизайнерські послуги з оптимальної вартості у Харкові. Наш дизайнер розробить для вас:

  • унікальний
  • неповторний
  • ексклюзивний
  • елітний

Дизайн інтер’єру преміум класу. Він дозволить зробити приміщення незалежно від його функціонального призначення:

  • стильним
  • сучасним
  • гармонійним
  • функціональним

А також комфортним та затишним як для життя, так і для роботи. Дизайнер студії створить індивідуальний проект дизайну інтер’єру преміум класу. Він буде розроблений спеціально для вашого будинку чи квартири з урахуванням усіх ваших побажань, такого виконання дизайнерських робіт ви не зустрінете ніде. Всі матеріали, меблі, декор та аксесуари підбираються з особливою ретельністю та скрупульозністю. Вони створять цілісну та гармонійну картинку, доповнюватимуть один одного. Дизайн інтер'єру преміум класу
Дизайн інтер'єру преміум класу
Дизайн інтер'єру преміум класу Дизайн інтер'єру преміум класу Дизайн інтер'єру преміум класу Дизайн інтер'єру преміум класу Дизайн інтер'єру преміум класу

Втілюємо у життя всі сучасні стилі.

Дизайн інтер’єру преміум класу дизайнер студії АС-Дизайн створює з урахуванням модних тенденцій та напрямків. Ми втілюємо у життя всі сучасні стилі, а також професійно поєднуємо їх та доповнюємо ексклюзивними дизайнерськими ідеями. Після огляду приміщення вам буде запропоновано кілька проектів, що дасть вам можливість обрати найбільш вдалий. Щоб розвіяти всі сумніви щодо дизайнерських робіт преміум класу, наші замовники можуть скористатися послугою 3D-візуалізації . Тобто ви наочно побачите яким стане квартира чи будинок після виконання всіх робіт, а також розміщення меблів у кімнатах та декорування приміщення. На цьому етапі ви маєте можливість внести коригування проект.

Щоб дизайн інтер’єру преміум класу був втілений у життя відповідно до створеного проекту, вам варто замовити послугу авторського нагляду. Авторський нагляд має на увазі контроль дизайнером усіх етапів ремонтних, оздоблювальних та дизайнерських робіт. Незалежно від вибраних вами послуг наша студія створить для вас неповторний та унікальний дизайн інтер’єру за доступною ціною у Харкові.

Поділитися: