INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн будинку в стилі кантрі

Дизайнерський стиль кантрі користуються популярністю та затребуваністю у Харкові. Багато клієнтів нашої студії замовляють розробку дизайну проекту квартири саме в цьому стильовому напрямку. Він характеризується:

  • простотою
  • природністю
  • функціональністю
  • практичністю

Протягом тривалого часу він не втратить своєї актуальності. Такий інтер’єр у будь-якій квартирі незалежно від її площі, кількості кімнат та планування, створює комфортну та гармонійну атмосферу. А також він зручний і практичний для життя, всі елементи оздоблення та дизайну кантрі ви зможете легко почистити, помити, а меблі та аксесуари легко переставляти та пересувати . Для створення:

  • гарного
  • неповторного
  • цікавого
  • сучасного

Дизайн будинку в стилі кантрі

Проект дизайну інтер’єру в стилі кантрі вашу квартиру необхідно оглянути, провести оцінку її стану, планування, розташування кімнат. А також з’ясувати ваші побажання щодо ремонтних та оздоблювальних робіт. Для обробки та ремонту використовують виключно натуральні матеріали, такі як дерево, камінь, керамічну плитку. Стіни квартири можуть бути обклеєні паперовими або вініловими шпалерами, або покриті декоративною штукатуркою. Найбільш затребувані забарвлення – це квіточки, смужки та клітини.

Натуральні оздоблювальні матеріали.

Як підлогове покриття в інтер’єрі кантрі може бути використаний паркет або масивна дошка. А також керамічна плитка та декоративний камінь. Що стосується стелі, він може бути пофарбований у світлий колір або оброблений деревом. Часто наші клієнти замовляють розміщення на стелі дерев’яних балок. У цьому дизайнерському напрямі переважає природна кольорова гама. Для оформлення квартири ви можете обрати білий, бежевий, блакитний, жовтий, зелений, коричневий, золотистий та сріблястий колір.

Дизайн будинку в стилі кантрі

Дизайн будинку в стилі кантрі

Дизайн будинку в стилі кантрі

Дизайн будинку в стилі кантрі Дизайн будинку в стилі кантрі

Неповторний текстиль та аксесуари.

Крім оздоблювальних матеріалів та кольорової гами, важливе місце у дизайн інтер’єрі кантрі займає меблі та аксесуари. Меблі повинні бути практичною і функціональною, виготовленою з натуральних матеріалів. Перевага надається дерев’яним та кованим меблевим елементам. Дизайнер Асарт підбере найбільш підходящі для вашої квартири меблі, аксесуари та текстиль. Текстиль має бути тільки з натуральних матеріалів . Підкреслити дизайн інтер’єру у стилі кантрі можна за допомогою ламп та світильників із тканинними абажурами.

Наша студія створить унікальний дизайн інтер’єру квартири у стилі кантрі. Він зробить ваше житло комфортним та функціональним, а також створить затишну та гармонійну атмосферу.

Поділитися: