INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єрів квартир у стилі модерн

Сучасних стилів у дизайні інтер’єру квартир на даний момент існує дуже багато і часом людині важко вибрати найбільш підходящий. Вибираючи дизайнерський напрямок в першу чергу потрібно керуватися своїми смаковими уподобаннями, а вже потім модними тенденціями та напрямками . Також необхідно враховувати загальну площу приміщення, його планування, розташування кімнат. Якщо у вас квартира-студія або вам подобається великий вільний простір без стін і перегородок в такому випадку вам необхідно замовити розробку проекту дизайн інтер’єру в стилі модерн. Дизайн інтер'єрів квартир у стилі модерн

Дизайн інтер'єрів квартир у стилі модерн

Дизайн інтер'єрів квартир у стилі модерн Дизайн інтер'єрів квартир у стилі модерн

Витонченість, елегантність, вишуканість.

До головних особливостей дизайну інтер’єру квартири модерн можна віднести:

  • яскраві меблі
  • пастельні тони
  • мінімум декору
  • натуральні матеріали

А також прості та суворі форми, плавні лінії, велика кількість природного світла. Після впровадження дизайнерського проекту ваше приміщення стане світлим та просторим з мінімальною кількістю меблів та декору.

Дизайнери АС-Дизайн розроблять для вашої квартири студії або іншого приміщення унікальний проект дизайн інтер’єру в стилі модерн. Цей дизайнерський напрямок зробить ваш будинок:

  • стильним
  • зручним
  • комфортним
  • витонченим
  • витонченим

Для оформлення кімнат використовують нейтральні тони. Щоб зробити інтер’єр цікавішим його доповнюють яскравими дизайнерськими аксесуарами. А також дизайн модерн має на увазі наявність великої кількості природного світла, цього можна досягти за допомогою великих вікон. Дуже часто вони займають всю стіну або більшу частину стіни. Денне світло дозволить створити в квартирі відчуття простору та затишку. Варто відзначити, що в більшості випадків перевага надається білому кольору. Дизайн інтер'єрів квартир у стилі модерн

Дизайн інтер'єрів квартир у стилі модерн Дизайн інтер'єрів квартир у стилі модерн Дизайн інтер'єрів квартир у стилі модерн

Прості та суворі форми.

Для дизайну інтер’єру квартири в стилі модерну притаманні чіткі та плавні лінії. Оскільки він характеризується просторими та світлими кімнатами, часто поєднують кухню з вітальнею. Залежно від планування приміщення, дизайнери можуть поєднати й інші його кімнати. Сучасний стиль модерн не приймає великої кількості декору, аксесуарів та меблів . Студія АС-Дизайн рекомендує використовувати компактні та функціональні меблі, а також вони можуть бути вбудованими. Для обробки кімнат використовують натуральні, природні матеріали.

Дизайн інтер’єру в стилі модерн створить у вашій квартирі світлий та затишний простір, з мінімум декору та максимум комфорту. Усі дизайнерські роботи будуть виконані якісно, професійно та у встановлені терміни.

Поділитися: