INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру невеликої квартири

Багато хто мріє про своє житло, щоб воно було просторим і містким. Але в Україні не кожен мешканець може дозволити собі купити велику квартиру з огляду на її вартість, тому переваги віддаються невеликим. При правильному дизайні інтер’єру маленького простору, його можна максимально розширити і зробити функціональним, а також приховати недоліки планування, і підкреслити переваги.

Дизайн інтер'єру невеликої квартири Дизайн інтер'єру невеликої квартири Дизайн інтер'єру невеликої квартири Дизайн інтер'єру невеликої квартири Дизайн інтер'єру невеликої квартири Дизайн інтер'єру невеликої квартири Дизайн інтер'єру невеликої квартири Дизайн інтер'єру невеликої квартири Дизайн інтер'єру невеликої квартири

Індивідуальний підхід до кожного замовника.

Для розробки дизайну маленької квартири потрібно залучати професіоналів. Найкращою в Україні є студія «АС-Дизайн, яка своїм клієнтам з Києва, Дніпропетровська, Харкова надає якісні дизайнерські послуги за оптимальною ціною. Під час розробки проекту враховуються:

  • особливості приміщення
  • його планування
  • розташування кімнат

Дизайнери студії розроблять проект дизайну вашої невеликої квартири, який включатиме всі кімнати приміщення: ванну, вітальню, кухню, санвузол, коридор . Зазвичай розширення простору використовують перепланування. Тобто проводиться демонтаж стін для об’єднання кімнат чи кімнати з лоджією. Все залежить від можливості її проведення.

Якщо у вашій невеликій квартирі з якихось причин неможливо провести демонтаж стін, у таких випадках вдаються до візуального розширення простору. Це досягається за рахунок правильно підібраного:

  • освітлення
  • меблів
  • кольори стін
  • кольори текстилю
  • аксесуарів

Дизайнери студії АС-Дизайн запропонують вам багато ідей для розробки дизайну невеликої квартири. Мимо ідеї, вам необхідно вибрати стиль. Він може бути єдиним для всіх кімнат або різним плавно перетікає від вітальні в спальню і кухню. Для поділу маленької кімнати на зони можна використовувати вітражні чи прозорі перегородки. Колірну гаму для оформлення стін та підлоги краще вибирати світлу.

Зробимо приміщення красивим та комфортним.

У дизайні інтер’єру для невеликих квартир важливу роль відіграє правильний вибір та розміщення меблів, вона повинна бути максимально функціональною та невеликих розмірів. Для маленької кухні та спальні можна використовувати вбудовані меблі, що дозволить звільнити трохи простору .

Спеціалісти студії «АС-Дизайн» розроблять дизайн невеликих квартир незалежно від площі для всіх мешканців Харкова, Дніпропетровська, Києва та інших міст України. Навіть із найменшого приміщення ми зможемо зробити функціональне та затишне житло для сім’ї з кількох людей.

Поділитися: