INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Ексклюзивний дизайн інтер’єру квартири

Якщо ви купили квартиру або плануєте зробити ремонт в житловому приміщенні АС-Дизайн рекомендує вам замовити розробку дизайн інтер’єру. На сьогоднішній день знайти в Харкові студію, яка надає дизайнерські послуги, не складе великих труднощів. Але варто пам’ятати, що багато дизайнерів пропонують стандартні проекти, які ви можете зустріти у тій чи іншій квартирі. Ексклюзивний дизайн інтер'єру квартириЕксклюзивний дизайн інтер'єру квартириЕксклюзивний дизайн інтер'єру квартириЕксклюзивний дизайн інтер'єру квартириЕксклюзивний дизайн інтер'єру квартири

Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Наша студія дизайну розробляє:

  • ексклюзивні
  • неповторні
  • унікальні
  • оригінальні
  • сучасні

Проекти дизайн інтер`єрів для квартир міста Харкова. АС-Дизайн пропонує індивідуальний підхід до кожного клієнта та надання ексклюзивних дизайнерських послуг. Наші проекти не повторюються, кожен із них унікальний, ексклюзивний та неповторний, розроблений з урахуванням усіх побажань замовника. Дизайнери працюють з квартирами незалежно від їх площі та стану. Також варто відзначити, що ми втілюємо в життя всі сучасні стилі. Пропонуємо клієнтам цікаві стильові та колірні рішення, їх поєднання та об’єднання. Ексклюзивний дизайн інтер'єру квартириЕксклюзивний дизайн інтер'єру квартириЕксклюзивний дизайн інтер'єру квартири

Унікальні та неповторні дизайнерські ідеї.

Ексклюзивний дизайн інтер’єру має на увазі створення унікального проекту з індивідуальними дизайнерськими ідеями. А також він включає підбір:

  • оздоблювальних матеріалів
  • меблів
  • декору
  • аксесуарів

Які між собою поєднуються і гармоніюватимуть створювати комфортний і затишний простір. Перш ніж розпочати ремонтні роботи дизайнер студії АС-Дизайн приїде до вас для проведення огляду квартири, її планування та стану. Особиста зустріч дає можливість з’ясувати всі ваші побажання, а також переваги в галузі ексклюзивних дизайнерських робіт. Вибрати найбільш підходящий стиль для вашого приміщення та визначиться з кольоровою гамою.

Якщо у вас невелика квартира вам варто вибрати один стиль для всіх кімнат, для великого простору дизайнер студії може поєднати кілька стилів, які гармонійно доповнюватимуть один одного і створюватимуть гарну загальну картинку . Щоб у вас не виникало сумнівів щодо правильності вибору стилю та кольору, ви можете скористатися послугою візуалізації проекту, яку АС-Дизайн надає за оптимальною ціною в Харкові. Візуалізація покаже вам вигляд квартири з новим ексклюзивним інтер’єром, а також у вас буде можливість внести зміни в дизайн.

Студія АС-Дизайн створить вам ексклюзивний дизайн інтер’єру за невисокою ціною в Харкові. Всі дизайнерські роботи виконуємо на професійному рівні та в оптимальні терміни.

Поділитися: