INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн квартири під ключ

Сучасний ремонт квартири не обходиться без замовлення дизайну інтер’єру приміщення. Так як він перетворить будь-яке приміщення в незалежності від його стану на:

  • гарне
  • стильне
  • затишне

Дизайн квартири під ключДизайн квартири під ключДизайн квартири під ключДизайн квартири під ключ

Комплексні дизайнерські послуги

житло, в якому буде зручно перебувати і жити. Наша компанія має багаторічний досвід у наданні дизайнерських та ремонтних послуг під ключ за найоптимальнішими цінами у Харкові. Наші дизайнери у своїй роботі враховують багато чинників, таких як: смаки та побажання замовника, його інтереси та спосіб життя, а також особливості квартири, її планування та стан. Все це допоможе зробити приміщення не лише гарним, а й:

  • функціональним
  • зручним
  • практичним

Професійні дизайнери нашої студії особливу увагу приділяють не тільки вибору найпридатнішого стилю та кольорової гами для приміщення, а також і підбору якісних оздоблювальних та дизайнерських матеріалів. Створення дизайн інтер’єру квартири під ключ має на увазі під собою початкову розробку проекту, який включатиме план робіт зі стелями, стінами, підлогами, роботи з демонтажу або монтажу перегородок, а також розташування електрики, освітлювальних приладів, сантехніки. Також фахівці допоможуть підібрати якісні та функціональні меблі та правильно розставити їх у кімнатах.

Дизайн інтер’єру під ключ допоможе змінити існуючий простір у вашій квартирі. Якщо воно невелике, то розширити його, за рахунок демонтажу непотрібних перегородок, об’єднання кімнат. Якщо площа більша, дизайнер грамотно розділить її на функціональні зони. Наша студія пропонує 3D-візуалізацію розробленого проекту. Це дає можливість подивитися, як виглядатиме ваша квартира після ремонтних, оздоблювальних та дизайнерських робіт.

Дизайн квартири під ключДизайн квартири під ключ Дизайн квартири під ключ

3D-візуалізація розробленого дизайнерського проекту.

Послуга 3D візуалізації дає можливість замовнику внести, змінюючи і поправки, перш ніж майстри приступлять до виконання ремонту під ключ. Коригування можуть стосуватися стилю, кольору, дизайнерського оформлення. На цьому етапі ви можете змінити все в розробленому дизайні інтер’єру. Також дизайн квартири під ключ має на увазі під собою послуги авторського нагляду, які також надає наша студія.

Це означає, що наш професійний дизайнер контролюватиме виконання будівельних, ремонтних та оздоблювальних робіт, згідно з затвердженим проектом дизайну квартири під ключ. Майстри будівельної бригади можуть з ним консультуватися і запитувати поради, як краще втілити в життя той чи інший задум. Така послуга дає гарантію, що всі роботи будуть виконані якісно та у встановлений термін.

Поділитися: