INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн квартир у стилі лофт

Багато мешканців Харкова до проведення будівельних та ремонтних робіт замовляють розробку проекту дизайну інтер’єру. Разом із дизайнером вони обирають:

  • стиль
  • колірну гаму
  • меблі
  • аксесуари
  • декор

Часто при виборі стилістичного напрямку виникають труднощі, власнику квартири важко вибрати найбільш підходящий для його житла . На сьогоднішній день існує багато цікавих та оригінальних дизайнерських напрямків, вибираючи, один з них варто враховувати не лише свої уподобання, але також площу, планування та будівельні особливості вашої квартири. Дизайн квартир у стилі лофт

Дизайн квартир у стилі лофт

Дизайн квартир у стилі лофт Дизайн квартир у стилі лофт

Дизайн квартир у стилі лофт

Багато світла та повітря. Дизайн квартир у стилі лофт Дизайн квартир у стилі лофт

Якщо у вас велика квартира у Харкові:

  • зі вільним плануванням
  • великою площею
  • високими стелями
  • великими вікнами

У такому разі студія АС-Дизайн рекомендує вам дизайн інтер’єру у стилі лофт. Напрямок лофт характеризується відкритим плануванням, відсутністю стін та перегородок. А також поєднанням сучасних меблів з цегляними колонами, арками, стінами з грубою штукатуркою, відкритими трубами та балками.

Дизайн інтер’єру квартири в стилі лофт має на увазі єдиний простір, в якому немає звичних для кожного кімнат: спальні, кухні, вітальні, зали, дитячої. Функціональні зони виділяють за допомогою меблів, скляних перегородок, контрастів кольорів, світла. Що стосується меблів вона може бути як антикварною, так і сучасною. Головне, щоб вона була функціональною, а також ви змогли її використовувати для зберігання різноманітних домашніх речей. Дизайн інтер’єру в стилі лофт вітає високі світлі стелі та величезні вікна. Як правило, вони без штор та фіранок. Але якщо вам так не подобається, дизайнер студії АС-Дизайн підбере легкі та повітряні штори, які не зашкодять основній дизайнерській концепції. Дизайн квартир у стилі лофт
Дизайн квартир у стилі лофт

Використовуємо неповторні дизайнерські аксесуари.

Основними елементами дизайну квартири лофт є цегляні кладки, грубі штукатурки, виставлені на огляд труби і балки, інженерні системи, батареї. Часто в інтер’єрі квартири використовують цегляні та бетонні колони, які служать для умовного поділу простору на зони . Для оформлення приміщення у стилі лофт дизайнери студії АС-Дизайн використовують нестандартні аксесуари. Це можуть бути цікаві, оригінальні світильники, скульптури, незвичайні форми люстри, а також картини, плакати, гобелени та багато іншого.

Наша студія розробить для вашої квартири унікальний та неповторний дизайн інтер’єру в стилі лофт за оптимальною ціною в Україні.

Поділитися: