INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру однокімнатної квартири

Однокімнатні квартири останнім часом у Харкові, Києві, Дніпропетровську та інших містах України мають підвищений попит серед покупців. І це не дивно, їхня вартість нижча в порівнянні з двокімнатними та трикімнатними, платити за комунальні послуги ви також менше. Але слід пам’ятати, що такі приміщення мають невелику, а точніше сказати маленьку площу . Часто основна кімната виступає і як вітальня, і як спальня і їдальня. Але не слід засмучуватися, за допомогою правильного дизайну інтер’єру ви зможете зробити ваше житло:

  • комфортним
  • затишним
  • практичним
  • гарним
  • функціональним

Дизайн інтер'єру однокімнатної квартириДизайн інтер'єру однокімнатної квартириДизайн інтер'єру однокімнатної квартириДизайн інтер'єру однокімнатної квартири

Особливий підхід до кожного клієнта.

Зараз у Дніпропетровську, Києві та Харкові існує багато компаній, які займаються розробкою та впровадженням у життя дизайнів інтер’єру однокімнатних квартир. Але слід пам’ятати, що від якості їхньої роботи залежить ваше комфортне перебування в приміщенні. Тому варто звертатися до професіоналів. Найкращими в Україні є студія «АС-Дизайн», вона складається зі штату висококваліфікованих дизайнерів, які мають величезний досвід створення ексклюзивних дизайнів.

Головною метою, з якою замовляють розробку дизайну інтер’єру для однокімнатної квартири, окрім створення краси в приміщенні, також є його візуальне розширення. Для розширення простору може знадобитися перепланування або знесення стін. Все залежить від ваших побажань та можливості – це зробити. У будь-якому випадку спочатку наш дизайнер зустрічається із замовником, з’ясовує його бажання та уподобання, оглядає місце, де будуть проводитись роботи.

Важливим моментом є кількість мешканців однокімнатної квартири. Також необхідно визначиться з кольоровою гамою, матеріалами для обробки, з меблями. Грунтуючись на отриманих даних, дизайнер розробляє спеціально для вас:

  • унікальний
  • неповторний
  • стильний

дизайн. Також наші фахівці можуть зробити з вашого приміщення квартиру-студію, тобто всі існуючі кімнати: кухню, передпокій, основну кімнату та балкон з’єднують в одну, яку умовно поділяють на функціональні зони . Для такого поділу використовують різноманітні ширми чи імпровізовані стінки. Існує багато дизайнерських хитрощів і хитрощів, які дозволять зробити однокімнатну квартиру більш просторою та функціональною. Також важливим моментом є правильний підбір та розміщення меблів. Дизайнери студії «АС-Дизайн» радять вибирати якісні та практичні меблі, які не займатимуть багато місця, але при цьому будуть функціональними.

Креативний підхід до виконання поставлених завдань.

Студія “АС-Дизайн” розробить для всіх мешканців Харкова, Києва та Дніпропетровська оригінальний дизайн однокімнатної квартири. Ми запропонуємо вам багато стильових рішень, з яких ви зможете вибрати максимально вам підходящий. Усі дизайнерські роботи ми проводимо на високому рівні за доступною вартістю.

Поділитися: