INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Вартість дизайну інтер’єру квартири

Дизайнерські роботи з кожним роком стають все більш популярними та затребуваними. Багатьом набридли однотипні планування, ремонти та аксесуари. Власники квартир хочуть, щоб їхнє житло було:

 • гарним
 • стильним
 • комфортним
 • функціональним
 • грамотним
 • ексклюзивним
 • розкішним
 • продуманим

Одним ремонтом таких результатів ви не досягнете , вам варто замовити розробку індивідуального проекту дизайну інтер’єру. У Харкові та інших містах України існує думка, що такі послуги мають високу вартість, і тому багатьом вони не по кишені. Студій, які виконують дизайнерські роботи багато, кожна з них має різний професійний рівень, відповідно і ціни можуть бути як низькими, так і високими. Вартість дизайну інтер'єру квартири

Вартість дизайну інтер'єру квартири

Вартість дизайну інтер'єру квартири Вартість дизайну інтер'єру квартири Вартість дизайну інтер'єру квартири

Доступні дизайнерські послуги.

Наша студія пропонує професійну розробку та реалізацію проектів дизайну інтер’єру для приватних та комерційних приміщень Харкова за оптимальною ціною. Команда АС-Дизайн дизайнерські роботи виконує:

 • професійно
 • якісно
 • у встановлені терміни
 • за доступною вартістю
 • авторський контроль
 • точна реалізація проекту

Для нас не відіграє ролі, в якому стані знаходиться приміщення, а також його площа та планування. Для визначення остаточної ціни дизайн квартири насамперед необхідно її подивитися. Дизайнер нашої студії домовиться з вами про зустріч безпосередньо на об’єкті проведення робіт. Крім огляду, фахівець з’ясовує ваше бачення та переваги в галузі сучасних інтер’єрів. А також вам необхідно вибрати стиль та визначитися з кольоровою гамою. Приміщення може бути оформлене в одному стилі або кількох, варто враховувати, що це вплине на вартість. Вартість дизайну інтер'єру квартири

Вартість дизайну інтер'єру квартири

Вартість дизайну інтер'єру квартири Вартість дизайну інтер'єру квартири

Пропонуємо цікаві колірні рішення.

Розробка унікального та неповторного дизайну включає створення ексклюзивного інтер’єру, проектування обстановки, декорування кімнат, а також підбір і розстановку меблів. Тому вартість проекту дизайн інтер’єру безпосередньо залежить від обсягу робіт, які необхідно буде виконати, від стилю, кольору, ваших побажань, вимог та складності.

Якщо ви хочете побачити, як виглядатиме ваша квартира з новим інтер’єром, ви зможете скористатися послугою візуалізації. Візуалізація дає змогу побачити приміщення на стадії затвердження проекту дизайну . Цю послугу наша студія надає за невеликою ціною у Харкові. А також АС-Дизайн надає послуги авторського нагляду за оптимальною вартістю. Авторський нагляд – це стовідсоткова гарантія правильності впровадження розробленого проекту дизайну інтер’єру. Усі дизайнерські роботи виконуємо за найнижчою ціною в Україні.

Поділитися: