INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру квартир у Дніпропетровську

Студія «АС-Дизайн» пропонує всім мешканцям Дніпропетровська професійні послуги у сфері розробки дизайну інтер’єру квартир, будинків, офісів та інших приміщень. Наші кваліфіковані дизайнери мають багаторічний досвід та великі знання у сфері дизайнерських послуг. Усі роботи ми виконуємо:

  • якісно
  • відповідально
  • вчасно

Дизайн інтер'єру квартир у Дніпропетровську

Дизайн інтер'єру квартир у Дніпропетровську

Дизайн інтер'єру квартир у Дніпропетровську Дизайн інтер'єру квартир у Дніпропетровську Дизайн інтер'єру квартир у Дніпропетровську

Зробимо будь-яке приміщення гарним.

За допомогою дизайну інтер’єру будь-яку квартиру незалежно від її розміру та стану можна зробити красивою, комфортною функціональною. Якщо приміщення невелике, наші дизайнери зможуть розширити простір, а велику площу зробити затишною та практичною . Для розробки проекту дизайнер зустрічається із замовником у його приміщенні у Дніпропетровську, щоб на місці визначиться з:

  • концепцією
  • стилем
  • кольором

а також ознайомиться з вашим житлом, з’ясувати ваші побажання та уподобання. Чим більше інформації ви надасте дизайнеру, тим більш точним буде проект дизайну вашої квартири в Дніпропетровську. Наступним важливим етапом є з’ясування моменту чи потрібне перепланування, воно може бути повністю змінено або вдосконалено, все залежить від площі приміщення. Якщо зміни планування не буде, покращити існуючий простір можна за допомогою зонування, за рахунок правильного підбору та розміщення меблів.

Коли всі узгоджені питання, наші дизайнери розробляють 3D дизайн, який дасть вам можливість побачити майбутній інтер’єр вашої квартири в Дніпропетровську, ще до моменту його втілення в життя. Що дасть можливість підкоригувати його та змінити, якщо якісь моменти вам не сподобаються. Також на даному етапі відбувається підбір необхідних матеріалів для оздоблення та декору.

Коли всі матеріали закуплено та проект дизайну інтер’єру квартири у Дніпропетровську узгоджений, можна приступати до його втілення у життя. На даному етапі справу приступає будівельна бригада, яка згідно з нашими кресленнями виконуватиме ремонт. Наша компанія також може запропонувати послугу авторського нагляду, тобто, коли за всіма етапами ремонтних робіт наші фахівці ведуть пильний контроль. Це дасть можливість оперативного професійного вирішення питань, що виникають у ході виконання будівельних та ремонтних робіт , які будівельники через брак відповідних знань вирішити не зможуть.

Дизайн інтер'єру квартир у Дніпропетровську

Дизайн інтер'єру квартир у Дніпропетровську

Дизайн інтер'єру квартир у Дніпропетровську

Дизайн інтер'єру квартир у Дніпропетровську

Контроль за кожним етапом дизайнерських робіт.

Звернувшись до нашої компанії, ви отримаєте професійну консультацію від висококваліфікованих дизайнерів, які розроблять для вашої квартири унікальний дизайн за оптимальною ціною.

Поділитися: