INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Послуги

Дизайн проект: Склад проекту:

 1. Обмірний план.
 2. Ескіз план перепланування.
 3. Ескізний план розміщення меблів.
 4. План демонтажу.
 5. План монтажу.
 6. План встановлення електротехнічних виробів – силових та слаботочних.
 7. План освітлення, із зазначенням типів освітлювальних приладів.
 8. План підлоги (із зазначенням покриттів).
 9. План стелі (із зазначенням покриттів), необхідні вузли та розрізи стелі.
 10. Розробка колірного та стильового рішення інтер’єру.
 11. Проект кухонних меблів з прив’язками обладнання та електрики.
 12. Розгортки внутрішніх поверхонь стін, необхідні розрізи.
 13. Розкладка плитки.
 14. План дверей.
 15. Специфікація дверей.
 16. Специфікація сантехнічного обладнання
 17. Специфікація електротехнічних виробів
 18. Специфікація на плитку та підлогові покриття.
 19. Візуалізація приміщень (2-3 ракурси 3d max, vray)
 20. Відомість оздоблювальних матеріалів.

Візуалізація (інтер’єрів, екстер’єрів, предметна) – оцінюється індивідуально

Авторський нагляд: Авторський нагляд включає:
 • Регулярні виїзди автора проекту (не більше 4-х разів на місяць) протягом усього терміну дії договору
 • Контроль проведених робіт відповідно до дизайн-проекту
 • Спілкування з виконробом на об’єкті, в т.ч. та по телефону (консультації з усіх наданих креслень)
 • Внесення змін до проекту, що виникли після демонтажу старих та зведення нових перегородок, після вирівнювання підлоги, стін та стель
 • Замовлення обладнання та оздоблювальних матеріалів (від імені та за дорученням Замовника).
 • Розміщення декоративних елементів в інтер’єрі (штори, картини, вази, дзеркала тощо)

Навіщо потрібний авторський нагляд? Авторський нагляд – один із особливих видів робіт архітектора та дизайнера. Під час авторського нагляду вони контролюють виконання будівельних та ремонтних робіт на об’єктах. Щоб все просувалося за планом, автори дизайну проекту піклуються про це протягом усього часу, аж до закінчення робіт. Що включає авторський нагляд? Кому потрібний авторський нагляд? Усі, хто вже проходив випробування будівельними та ремонтними роботами, знають, що у процесі виникає безліч питань. Усі вони потребують швидкого кваліфікованого рішення. На жаль, відсутність відповідного досвіду зводить нанівець будь-які спроби вирішення назрілих проблем. Щоб тримати під жорстким контролем усі роботи на довіреному об’єкті, потрібно з’являтися дома кілька разів на тиждень. Саме під час таких відвідувань вирішуються різні питання, коригується дизайн проект, погоджується завезення нових та заміна непотрібних матеріалів. Тільки так можна заявити про контроль будівельних та ремонтних робіт. Кожному необхідно собі вирішити, чи потрібен авторський нагляд.

Поділитися: