INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру таунхауса

Нещодавно на ринку нерухомості України з’явилося нове житло під назвою таунхаус. Часто його порівнюють і з багатоквартирним будинком, і з котеджем, і з великим заміським будинком. Але у будь-якому разі це дворівневий або трирівневий будинок, який має окремий вхід та вихід, автономне опалення, ділянку землі, гараж. Такі будинки, як правило, є комплексом з декількох будівель, але у них загальні стіни і побудовані вони в єдиному архітектурному стилі.

Дизайн інтер'єру таунхауса

Дизайн інтер'єру таунхауса

Дизайн інтер'єру таунхауса Дизайн інтер'єру таунхауса Дизайн інтер'єру таунхауса Дизайн інтер'єру таунхауса

Створимо чудове приміщення.

З кожним роком популярність таунхаусів зростає як серед мешканців Харкова, так і інших міст України. І це не дивно, адже живучи у великому та галасливому місті, багатьом хочеться переїхати у спокійніше місце, розташоване на околиці. Ставши щасливим власником такого будинку, наступним питанням після покупки, з яким вам доведеться зіткнутися дизайн інтер’єру. Оскільки це незвичайне приміщення, ще й з величезною площею кілька поверхів, без залучення фахівців вам не обійтися.

Наша компанія в Харкові вже встигла напрацювати досвід розробки дизайн інтер’єру таунхауса. Наші фахівці допоможуть вам зробити таке житло:

  • комфортним
  • функціональним
  • затишним

Дизайн інтер’єру буде включати всі рівні і всі кімнати вашого таунхауса. Як правило, на першому поверсі розміщені вітальня, передпокій, кухня. На другому поверсі розміщуються спальні, ванні, вбиральні, робочі кабінети, бібліотеки та інші кімнати за бажанням клієнта . Особливістю таких приміщень є наявність санвузла на кожному поверсі. А також за рахунок кількох рівнів такі будинки обов’язково оснащуються сходами.

Для того, щоб розробити:

  • унікальний
  • індивідуальний
  • Вродливий

Дизайн інтер’єру таунхауса дизайнери нашої компанії зустрічаються на об’єкті. Щоб провести огляд приміщення, зняти необхідні виміри, дізнається всі побажання та вимоги замовника. Під час зустрічі узгоджують та обирають стиль та кольорову гаму. Стиль може бути загальним для будинку в цілому, може бути різним для кожного поверху чи кімнати. Також необхідно вибрати тип сходів, вони можуть бути: гвинтовими, маршовими або такими, у яких сходи кріпляться у стіні.

Дизайн інтер'єру таунхауса
Дизайн інтер'єру таунхауса Дизайн інтер'єру таунхауса Дизайн інтер'єру таунхауса

Високий рівень виконання дизайнерських робіт.

Після зустрічі складається проект майбутнього дизайну інтер’єру таунхауса, проводиться його узгодження та затвердження із замовником, вносяться необхідні поправки. Також дизайн інтер’єру має на увазі під собою підбір дизайнером меблів та розташування їх у всіх кімнатах.

Наша компанія розробить для всіх мешканців Харкова ексклюзивний дизайн інтер’єру таунхауса за найдоступнішою ціною, незалежно від складності та площі приміщення.

Поділитися: