INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн та проектування фасадів

Дизайн та проектування фасадів — важлива складова проекту будівлі, що робить будівлі унікальними та незабутніми. Насправді дизайн та проектування фасадних груп може не фігурувати у будівельному плані. Часто фасад розробляється тоді, коли стіни вже зведені. Яскравим прикладом цього є розробка дизайну та проектування фасадних груп, коли йде реконструкція старовинних будівель. До переліку реконструкційних робіт входять:

 • зміна кількості вікон та/або їх розміру
 • прибудова приміщень
 • облаштування окремого входу
 • ремонт наявного входу
 • розробка дизайну вхідної групи та ін.

Сучасні будівельні технології дозволяють створити вентильований фасад, що ідеально підходить для реконструкції фасадних груп. Ця технологія дозволяє приховати вади, а також утеплити та посилити захисні властивості стін.

>>>дивитися портфоліо<<<

Дизайн та проектування фасадівДизайн та проектування фасадівДизайн та проектування фасадівДизайн та проектування фасадівДизайн та проектування фасадівДизайн та проектування фасадів

Дизайн та проектування фасадів

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Дизайн та проектування фасадівДизайн та проектування фасадівДизайн та проектування фасадівДизайн та проектування фасадівДизайн та проектування фасадів

Дизайн та проектування фасадів >>>дивитися портфоліо<<<

Будівельні технології дозволяють вибрати будь-який варіант дизайну та проектування фасадних груп. Наприклад, старий, старий будинок набуде нового дихання з навісним фасадом, який надасть будові нового вигляду і посилить експлуатаційні характеристики, завдяки чому термін служби будівлі значно триватиме. Сучасні конструкції навісних фасадів мають енергозберігаючі властивості, вони виконуються з різних матеріалів у широкій колірній гамі. Тому підібрати навісний фасад для відновлення будівлі не складе особливих труднощів. Дизайн-студія «АС-Дизайн» виконує роботи з розробки дизайну та проектування фасадних груп. Перш ніж ви побачите готовий проект, наші фахівці виконають низку робіт:

 • Розроблять дизайн-проект: виберуть оптимальні фактурні рішення, підберуть колірну гаму. При цьому замовник зможе переглянути модель дизайну в 3D-варіанті, якщо є зауваження – внести поправки, щоб завершальний варіант відповідав усім очікуванням.
 • Виконають розрахунок конструкції фасаду
 • Розроблять креслення, що враховують особливості будови
 • Створять робочий проект, що враховує витрату матеріалу, а також інші витрати, необхідні для виконання майбутніх будівельних робіт.

Замовити дизайн та проектування фасадів

Яку б будівлю ви не задумали будувати чи реставрувати: заміський будинок чи старовинний замок, спеціалісти нашої дизайн-студії «АС-Дизайн» виконають повний комплекс робіт. Торгово-розважальні та житлові комплекси, промислові та адміністративні будівлі, і навіть старовинні архітектурні споруди — з дизайн студією «АС-Дизайн» будь-які будівлі набудуть нового стильного вигляду. Зазначимо, що всі роботи з дизайну та проектування фасадів виконуються у суворій відповідності до державних стандартів. Склад проектної документації узгоджується Проектувальником та Замовником у договорі на проектування. Вартість проектних робіт розраховується індивідуально та залежить від складності проектування, складу документації, термінів проектування та площі. Замовляйте дизайн та проектування фасадних груп у дизайн-студії «АС-Дизайн» та отримайте:

 • оптимальні ціни
 • адекватні терміни виконання замовлення
 • чудовий дизайн
 • високу надійність конструкцій

Для отримання додаткової інформації дзвоніть:

(097) 930-71-05 (093) 664-75-36

Поділитися: