INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру великих квартир

Студія «АС-Дизайн» має величезний досвід у наданні дизайнерських послуг незалежно від розміру приміщення. Наш дизайнер розробить для вас:

  • унікальний
  • оригінальний
  • Вродливий
  • сучасний

Дизайн інтер'єру великих квартир

Дизайн інтер'єру великих квартир

Дизайн інтер'єру великих квартир

Дизайн інтер'єру великих квартир

Дизайн інтер'єру великих квартир

Дизайн інтер'єру великих квартир

Дизайн інтер'єру великих квартир

Дизайн інтер'єру великих квартир Дизайн інтер'єру великих квартир

дизайн інтер’єру як великих, так і маленьких квартир. Ми допоможемо вам зробити комфортну і затишну оселю, в яку ви з радістю повертатиметеся після важкого трудового дня. Також важливим моментом будь-якого ремонту є правильний підбір та розміщення меблів у кімнатах, наші фахівці допоможуть вам впоратися і з цим питанням.

Особливий підхід до кожного приміщення.

При створенні проекту дизайну інтер’єру розмір приміщення відіграє велике значення. Великі квартири дають можливість втілити в життя найграндіозніші ідеї. Великий простір дає можливість організувати кожному члену сім’ї свій куточок. Це може бути дві або три дитячі кімнати, велика вітальня, простора кухня, значних розмірів спальня . Часто у вітальнях облаштовують зону відпочинку з каміном.

Важливим моментом є створення правильного проекту дизайну інтер’єру великої квартири. Наші дизайнери, враховуючи всі ваші побажання та вимоги, запропонують на вибір кілька варіантів, щоб вибрати максимально підходящий. Для цього фахівці виїжджають безпосередньо на об’єкт у місті Харкові чи Дніпропетровську, щоб на місці оцінити приміщення, розташування кімнат, провести необхідні виміри. Розташування та розміри кімнат, коридорів впливають на те, чи буде необхідне перепланування та знесення деяких стін, для об’єднання, наприклад, кухні та вітальні, невеликої спальні та дитячої. У деяких випадках за рахунок великого розміру одну кімнату за допомогою перегородок поділяють на дві. Наприклад, так можна створити вітальню та камінну.

При замовленні дизайну великої квартири необхідно вибрати стиль інтер’єру. Він може бути класичний, сучасний, етнічний, футуристичний та будь-який інший за вашим бажанням . Можна використовувати поєднання різних стилів, головне, щоб вони поєднувалися між собою і плавно переходили один в одного. Також необхідно визначитися із кольоровою гамою великої квартири. Слід пам’ятати, що світлі кольори візуально розширюють кімнату.

Дизайн інтер'єру великих квартир

Дизайн інтер'єру великих квартир

Дизайн інтер'єру великих квартир

Дизайн інтер'єру великих квартир Дизайн інтер'єру великих квартир

Величезний досвід надання дизайнерських послуг.

Студія «АС-Дизайн» своїм клієнтам з Харкова, Києва, Дніпропетровська та міст України пропонують:

  • розробку ексклюзивного дизайну
  • доступні ціни на дизайнерські послуги
  • виконання робіт у встановлений термін

Наші дизайнери зроблять вашу велику квартиру затишною та комфортною, допоможуть правильно підібрати дизайн, стиль, колір, необхідні меблі та аксесуари для оформлення інтер’єру.

Поділитися: