INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн двоповерхової квартири

Двоповерхові або дворівневі квартири стають все більш популярними та затребуваними на ринку нерухомості Харкова, Києва, Дніпропетровська та інших міст України. Купуючи таку оселю, ви отримуєте просторе приміщення, де можна організувати приватну зону для кожного члена сім’ї, а також для ваших родичів та гостей.

Дизайн двоповерхової квартири Дизайн двоповерхової квартири Дизайн двоповерхової квартири Дизайн двоповерхової квартири Дизайн двоповерхової квартири Дизайн двоповерхової квартири Дизайн двоповерхової квартири Дизайн двоповерхової квартири Дизайн двоповерхової квартири Дизайн двоповерхової квартири Дизайн двоповерхової квартири Дизайн двоповерхової квартири Дизайн двоповерхової квартири Дизайн двоповерхової квартири

Стильно, красиво, неповторно.

Досягти:

  • гармонії
  • затишку
  • краси
  • зручності
  • функціональності

у вашій двоповерховій квартирі вам допоможе грамотно створений та втілений у життя дизайн інтер’єру. Наша студія багато років надає дизайнерські послуги на професійному рівні. Площа приміщення, його планування, стан, кількість кімнат та поверхів не впливають на роботу наших висококваліфікованих дизайнерів.

Вони створять неповторний та ексклюзивний дизайн інтер’єру двоповерхової квартири у Харкові з урахуванням ваших побажань за найдоступнішою ціною. Кожна дизайнерська робота починається зі знайомства дизайнера студії з клієнтом у його приміщенні, щоб оцінити стан, з’ясувати ваші вимоги та бачення майбутнього зовнішнього вигляду. Також визначиться зі стилем, кольоровою гамою, розташуванням кімнат та функціональних зон. Наша студія використовує різні стилі:

  • сучасний
  • класичний
  • мінімалізм

та інші. Те саме стосується і палітри кольорів, вона може бути і світлою, і темною, і яскравою, і приглушеною.

Як правило , на першому поверсі двоповерхової квартири розміщуються: кухня, їдальня, вітальня, передпокій, також залежно від площі може бути кабінет і гостьові кімнати . На другому поверсі розміщують спальні, дитячі кімнати, вбиральню, ванну та туалет. При створенні дизайну інтер’єру дизайнер підкаже, яке приміщення під яку кімнату найкраще використовувати. Також невід’ємним атрибутом будь-якої двоповерхової квартири є сходи. Вони бувають різних видів. Тому для складання проекту вам необхідно вибрати найкращу для з’єднання поверхів. Для двоповерхового житла використовують: гвинтові, маршові та сходи на лікарнях.

Дизайнерські послуги найвищого класу.

Розробка проекту дизайну двоповерхової квартири має на увазі під собою підбір ремонтних та оздоблювальних матеріалів, матеріалів для оформлення стін, аксесуарів для їх прикраси. Також дизайнер підбере сучасні та функціональні меблі, і підкаже, як правильно їх розмістити у всіх кімнатах. Цікаві ідеї дизайну від нашої студії допоможуть зробити ваше житло неповторним та ексклюзивним .

Дизайн двоповерхової квартири

Для попереднього перегляду майбутнього дизайну двоповерхової квартири ви можете скористатися послугою 3D візуалізації, яка покаже, який вигляд буде в приміщенні після проведення ремонтних і дизайнерських робіт, а також дасть можливість внести зміни та поправки.

Поділитися: