INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру квартири у класичному стилі

Дизайн інтер’єрів існує дуже багато. Кожен дизайнерський напрямок по-своєму красивий і неповторний, а також здатний зробити квартиру комфортною та затишною. Але, на жаль, мода швидко змінюється і незабаром оформлення може втратити свою актуальність. Щоб з цим не зіткнутися, ви можете замовити створення дизайну проекту квартири в класичному стилі. Класика протягом багатьох років не втрачає своєї популярності та затребуваності , вона здатна зробити приміщення:

  • актуальним
  • гарним
  • гармонійним
  • затишним
  • комфортним

Цей стиль є показником матеріального добробуту та чудового смаку. Наша студія спеціалізується на створенні унікального дизайну інтер’єрів квартир у класичному стилі.

Дизайн інтер'єру квартири у класичному стилі Дизайн інтер'єру квартири у класичному стилі

Дизайн інтер'єру квартири у класичному стилі

Дизайн інтер'єру квартири у класичному стилі Дизайн інтер'єру квартири у класичному стилі

Пастельні тони та дорогі матеріали.

Напрямок класика може бути втілено в будь-якому приміщенні незалежно від його площі, кількості кімнат, їх стану та розташування. Класичний стиль має низку відмінних характеристик, які виділяють його на тлі інших дизайнерських напрямів. До них можна віднести:

  • пастельні тони з позолотою
  • наявність статуеток, картин, ліпнини, дзеркал
  • кришталеві люстри
  • камін із натуральних матеріалів

А також використання дорогих ремонтних та отелювальних матеріалів, масивних меблів та ексклюзивного текстилю.

Дизайн інтер'єру квартири у класичному стилі

Дизайн інтер'єру квартири у класичному стилі Дизайн інтер'єру квартири у класичному стилі

Неповторні, ексклюзивні аксесуари та декор.

Дизайн інтер’єру квартири класика починається з огляду приміщення, оцінки його стану, а також з’ясування ваших побажань щодо класичного стилю. Для оздоблення всіх кімнат дизайнер Асарт підбере натуральні, дорогі матеріали для ремонту та оздоблення. Як матеріали, так і декор із аксесуарами варто вибирати у спокійних, світлих, пастельних тонах. Перевага надається білому, бежевому, кремовому, пісковому, оливковому та багатьом іншим.

Для оздоблення квартири у класичному стилі використовують декоративну штукатурку, ліпнину, розпис, тканини. Вони можуть бути як в однотонному кольорі, так і з витонченими, непомітними візерунками. Крім цього, в дизайн інтер’єрі обов’язково повинні бути притаманні картини, скульптури, фарфорові статуетки, об’ємні кришталеві люстри, а також бра та торшери . Меблі варто вибирати масивну з натуральних порід дерева. Оскільки інтер’єр світлий, меблі можуть бути темними кольорами.

Класичний дизайн створить у вашій квартирі неповторний, м’який та затишний інтер’єр. У приміщення все гармонійно поєднуватиметься, створюватиме максимальний комфорт. Наша студія розробить дизайн квартири класика за оптимальною вартістю у Харкові.

Поділитися: