INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн проекти елітних квартир

Елітне житло користується великою популярністю у Києві, Харкові та інших містах України. І це не дивно, адже багато жителів хочуть жити в красивих і неповторних приміщеннях, з максимальним комфортом і зручностями . Купити таку квартиру не складе труднощів, але без розробки та впровадження унікального проекту дизайн інтер’єру вам не обійтися. Оскільки це елітне житло замовляти дизайнерські послуги вам варто лише у професіоналів. Дизайн проекти елітних квартирДизайн проекти елітних квартирДизайн проекти елітних квартирДизайн проекти елітних квартир

Професійно, ексклюзивно, розкішно.

Наша студія спеціалізується на створенні та впровадженні в життя дизайн проектів елітних квартир. Своїм замовникам з Києва, Харкова та інших міст пропонуємо:

  • ексклюзивні дизайнерські ідеї
  • сучасні стилі
  • цікаві колірні рішення
  • доступні ціни

Для дизайнера студії АС-Дизайн не відіграє ролі площа приміщення, його планування, кількість кімнат та їхнє розташування. Вони мають великий досвід роботи з дорогими ремонтними та оздоблювальними матеріалами, а також з ексклюзивними меблями та аксесуарами.

Розробка дизайн проекту елітної квартири починається з огляду приміщення, оцінки його стану та з’ясування ваших побажань та вимог щодо дизайнерських робіт. Разом з дизайнером ви підбираєте найбільш підходящий стиль та кольорову гаму. Варто відзначити, що ваш будинок може бути оформлений в одному стилі або в кількох стильових напрямках, які дизайнер гармонійно поєднає. Це також стосується і колірних рішень. Незалежно від вибраного вами стилю та кольору наша студія розробить для вас:

  • унікальний
  • ексклюзивний
  • розкішний
  • неповторний

Дизайн інтер’єру елітної квартири. Оскільки дизайнерські роботи будуть проводитись на високому рівні, все буде продумано до дрібниць. Кожен метр житлової площі буде не лише гарним, а й функціональним. А також дизайнер студії підбере для ремонту та оздоблення приміщення дорогі матеріали, ексклюзивні меблі та дизайнерські аксесуари. Дизайн проекти елітних квартир Дизайн проекти елітних квартир Дизайн проекти елітних квартир Дизайн проекти елітних квартир Дизайн проекти елітних квартир

Попередня візуалізація приміщення.

Окрім розробки проекту, дизайн інтер’єру елітної квартири в нашій студії ви також зможете замовити послуги візуалізації. Візуалізація дозволить побачити, як виглядатиме приміщення після завершення ремонтних та дизайнерських робіт . На цьому етапі ви зможете внести поправки та коригування.

Студія АС-Дизайн створить спеціальною для вас ексклюзивний, розкішний та неповторний проект дизайн інтер’єру елітної квартири за оптимальною ціною для Києва та Харкова. Всі дизайнерські роботи буде витоплено якість і в обумовлені терміни.

Поділитися: