INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн квартири у скандинавському стилі

На сьогоднішній день існує багато стилів дизайну інтер’єрів. Кожен має свої специфічні риси. Але незважаючи на це всі вони:

  • красиві
  • цікаві
  • оригінальні
  • неповторні

Тому багатьом мешканцям Києва та Харкова важко визначитися з найбільш підходящим дизайнерським оформленням для квартири. Оскільки всі хочуть, щоб у приміщення було не лише красивим, але також комфортним та затишним . Наша студія рекомендує дизайн інтер’єру у скандинавському стилі, головними особливостями якого є універсальність, простота, легкість, природність.

Дизайн квартири у скандинавському стилі
Дизайн квартири у скандинавському стилі

Цікавий дизайнерський напрямок.

Скандинавський стиль підійде для різноманітних квартир незалежно від їх площі, планування та кількості кімнат. Він здатний зробити приміщення:

  • світлим
  • затишним
  • комфортним
  • сучасним

Скандинавський дизайн інтер’єру подобається багатьом замовникам з Києва, Харкова та інших міст за рахунок того, що він легкий, природний, скромний та водночас елегантний, вишуканий, функціональний. Оформляючи квартиру в такому дизайнерському напрямку, дизайнери змінюють вікна. Адже дизайн інтер’єру у скандинавському стилі насамперед характеризується великою кількістю природного світла. А такого освітлення можна досягти лише за рахунок величезних вікон.

Дизайн квартири у скандинавському стилі Дизайн квартири у скандинавському стилі

Використання унікальних дизайнерських акцентів.

Для оздоблення та оформлення всіх кімнат квартири використовують пастельні тони, в більшості випадків це білий та бежевий. А також можуть бути світло-коричневі, світло-сірі, світло-рожеві, світло-блакитні та багато інших. Щоб приміщення не виглядало надто блідим, обстановку розбавляють завдяки яскравим акцентам. У дизайні інтер’єру скандинавського стилю використовують натуральні матеріали, такі як дерево, кераміка, натуральний камінь, бавовна, хутро, шкіру . Деревина використовується для оздоблення квартири, кераміка та камінь для облицювання поверхонь. Декоративні драпірування можуть бути виконані з бавовни, льону, шкіри та хутра.

Для дизайну інтер’єру в скандинавському стилі характерне відкрите планування. Забираються всі можливі перегородки та стіни, за рахунок цього ви отримуєте так звану квартиру студію. Де спальня, вітальня, зали, дитяча та інші кімнати об’єднані в єдиний простір. Для декору та оформлення кімнат використовують прості, практичні та функціональні дизайнерські предмети та аксесуари.

Дизайнер студії АС-Дизайн запропонує вам багато цікавих ідей, дизайн інтер’єру квартири в скандинавському стилі. Усі дизайнерські роботи будуть виконані професійно, в обумовлені терміни та за оптимальною ціною в Україні.

Поділитися: