INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн сучасних квартир

Незалежно від площі квартири, її планування та розташування, власник хоче, щоб вона була:

  • стильний
  • сучасної
  • красивою
  • затишний

А також комфортною та зручною для всіх членів сім’ї. Кожне приміщення має свої переваги, так і недоліки. У деяких маленька кухня і санвузол, низькі стелі, вузькі коридори, у інших погане планування та розташування кімнат . Але не варто засмучуватися все це можна виправити. За допомогою професійних дизайнерських та ремонтних робіт, а також грамотного проекту дизайн інтер’єру з будь-якої квартири можна зробити сучасне приміщення.

Пропонуємо цікаві дизайнерські рішення.

Наша студія має великий досвід у створенні дизайну інтер’єрів для квартир міста Харкова. Своїм замовникам АС-Дизайн пропонує:

  • ексклюзивні дизайнерські ідеї
  • використання всіх стилів
  • доступні ціни
  • авторський нагляд
  • візуалізацію проекту

Дизайн сучасних квартир крім красивого та стильного інтер’єру має на увазі під собою функціональний та комфортний простір. Багато мешканців Харкова віддають перевагу великим і світлим приміщенням, розділеним на зони. За допомогою професійного зонування можна розділити на зони як невеликі, так і великі приміщення. Тобто замість вітальні, спальні, передпокою у вас буде одна велика кімната із зоною для відпочинку, сну, прийому гостей. Все залежить від площі, кількості членів сім’ї та ваших побажань.

Дизайн сучасних квартир

Дизайн сучасних квартир

Дизайн сучасних квартир Дизайн сучасних квартир
Дизайн сучасних квартир
Дизайн сучасних квартир


Працюємо з усіма стилістичними напрямками.

Наша студія може розробити для сучасної квартири дизайн проект у будь-якому стилі. Дизайнер підкаже, яке краще стильове рішення застосувати для вашого приміщення. А також він може поєднати кілька стилів, гармонійно та красиво їх поєднати. Ви отримаєте унікальний, неповторний інтер’єр. Що стосується колірної гами в сучасному дизайні інтер’єру, вона може бути будь-якої. Все залежить від ваших переваг. Наші спеціалісти працюють з усім спектром. Незважаючи на те, що світлі, пастельні тони досі популярні та затребувані, ви можете вибрати темні та будь-які інші кольори.

Щоб переконатися в правильності вибраного стилю та кольору студія АС-Дизайн, рекомендує вам скористатися послугою візуалізації розробленого проекту дизайну. Ви побачите свою квартиру зовсім іншою, новою із сучасним інтер’єром. Ви зможете внести зміни, якщо якісь моменти вам не сподобаються. А також окрім візуалізації ви зможете скористатися послугою авторського нагляду. Авторський нагляд передбачає контроль дизайнером всіх етапів ремонту, оздоблення, декорування приміщення та розміщення меблів .

АС-Дизайн створить вам сучасний дизайн проект інтер’єру квартири за вигідною ціною в Харкові.

Поділитися: