INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру квартир у Києві

Створення дизайну інтер’єру – це складний та відповідальний процес, який потребує спеціальних знань та досвіду. Також від правильно створеного проекту залежить ваше комфортне та затишне проживання у квартирі. Наша студія багато років пропонує повний комплекс дизайнерських послуг. Усі роботи ми проводимо на:

  • високому рівні
  • за доступною вартістю

Дизайн інтер'єру квартир у Києві

Дизайн інтер'єру квартир у Києві

Дизайн інтер'єру квартир у Києві


Дизайн інтер'єру квартир у Києві Дизайн інтер'єру квартир у Києві

Індивідуальний підхід до кожного замовника.

За допомогою дизайну інтер’єру ми створимо у вашій квартирі в Києві індивідуальний стиль, який максимально відповідатиме вашим смакам та побажанням. Часто клієнти не знають, який дизайнерський напрямок обрати і в якому стилі оформити приміщення, часом їм дуже важко розібратися в варіантах, що пропонуються. Досвідчені дизайнери нашої студії допоможуть вам визначитися з концепцією, стильовим напрямком, колірною гамою , кожен сантиметр простору буде грамотно та функціонально використаний.

Процес втілення в життя проекту дизайн інтер’єру складається з:

  • візуалізації
  • реалізації

Наші фахівці для знайомства з клієнтом та з його квартирою виїжджають у будь-який куточок міста Києва. Під час зустрічі відбувається огляд приміщення, а також з’ясовуються бажання клієнта згідно з майбутнім дизайном. Для розробки проекту потрібно з’ясувати багато деталей.

Після збору всієї необхідної інформації дизайнер розробляє 3D проект майбутнього дизайну інтер’єру вашої квартири в Києві. Дана процедура просто знахідка для кожного клієнта, адже він на початковому етапі може побачити те, як виглядатиме його оселя та внести відповідні корективи та поправки. Також ми допоможемо вам підібрати необхідні матеріали для оздоблення кімнат. Допоможемо вибрати необхідні меблі та розповімо, як її правильно розставити у приміщенні.

Дизайн інтер'єру квартир у Києві

Дизайн інтер'єру квартир у Києві

Дизайн інтер'єру квартир у Києві Дизайн інтер'єру квартир у Києві

Пропонуємо багато цікавих ідей.

Згідно з документацією та кресленнями, які надають наші дизайнери, будівельна компанія зможе переступити до ремонту. У нашому проекті буде вказана інформація щодо інженерних систем щодо того, де і які роботи виконувати і які оздоблювальні та декоративні матеріали використовувати . Також наша компанія пропонує послугу авторського нагляду у Києві. Суть цієї процедури полягає у нагляді та контролі за ходом виконання ремонтних та дизайнерських робіт. За рахунок чого розроблений дизайн вашої квартири буде максимально точно втілений фахівцями.

Наша студія розробить унікальний дизайн інтер’єру для квартир, який зробить ваше житло красивим і неповторним.

Поділитися: