INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн проект квартир у новобудовах

Квартира у новобудові мрія багатьох мешканців Києва, Харкова, Дніпропетровська та інших міст України. Купуючи житло в такому будинку, ви отримуєте приміщення з новими, сучасними, інженерними системами та комунікаціями, також ви можете самостійно підібрати планування кімнат, дизайн приміщень, провести ремонт та оздоблення під власний смак. Але не завжди у покупців достатньо знань та часу. Враховуючи, що від:

  • будівельних
  • ремонтних
  • дизайнерських

Дизайн проект квартир у новобудовах

Дизайн проект квартир у новобудовах

Дизайн проект квартир у новобудовах

Дизайн проект квартир у новобудовах

Дизайн проект квартир у новобудовах

Дизайн проект квартир у новобудовах

Дизайн проект квартир у новобудовах Дизайн проект квартир у новобудовах

робіт залежить ваше подальше комфортне проживання, краще звернутися до спеціалістів. Найкращою в Україні є студія “АС-Дизайн”, яка займається професійною розробкою дизайн проектів квартир у новобудовах. Наші дизайнери мають багаторічний досвід у наданні дизайнерських послуг, розробці унікальних інтер’єрів для нових необжитих приміщень.

Створимо атмосферу комфорту та затишку.

Зазвичай квартири в новобудові бувають двох типів, без оздоблення та з оздобленням. У першому випадку ви купуєте приміщення, в яке ви не зможете відразу заселитися, так як на вас чекають голі стіни і бетонна підлога, з частиною комунікацій. Але наші дизайнери розроблять вам дизайн проект майбутнього інтер’єру, з урахуванням ваших побажань і особливостей розташування кімнат і втілять його в життя , з найкоротші терміни.

Також не завжди купуючи квартиру в новобудові вже з оздобленням, тобто, коли будівельна компанія, штукатурить стіни, клеїть шпалери, проводить комунікації, ви будете задоволені наданим ремонтом. Як показує практика, забудовники використовують дешеві матеріали з метою економії коштів. Тому багато покупців перед заселенням замовляють новий дизайн та ремонт у професіоналів.

Студія «АС-Дизайн» розробить для своїх клієнтів з Харкова, Дніпропетровська, Києва:

  • професійний
  • якісний
  • сучасний

дизайн проект квартири в новобудові, незалежно від її стану та розміру. Дизайнери виїжджають на об’єкт, щоб ознайомитися з приміщенням, дізнатися ваші вимоги, а також вирішить питання чи потрібна перепланування або можливо демонтаж стін. Можливо у вас виникне бажання поєднати кухню та вітальню або спальню з лоджією. Ми пропонуємо різні стилі та кольорові рішення. Також допоможемо підібрати якісні матеріали для обробки . Важливим моментом є вибір та розташування меблів, вони повинні бути невеликих розмірів, але при цьому функціональними.

Дизайнерські послуги за доступною ціною.

Студія «АС-Дизайн» розробить для вашої квартири в новобудові дизайн, який максимально відповідатиме вашим вимогам та побажанням, а також підходитиме під ваш образ.

Поділитися: