INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру двокімнатної квартири

Двокімнатні квартири є найпопулярнішим житлом на території України. Це зумовлено значно більшою площею порівняно з однокімнатними, та меншою вартістю порівняно з трикімнатними. Купуючи чи живучи у такому приміщенні, рано чи пізно власники починають замислюватися про проведення ремонту. Крім прагнення створити красу та затишок, багато хто хоче вирішити проблеми, які виникають через недостатньо велику площу.

Дизайн інтер'єру двокімнатної квартириДизайн інтер'єру двокімнатної квартириДизайн інтер'єру двокімнатної квартириДизайн інтер'єру двокімнатної квартириДизайн інтер'єру двокімнатної квартириДизайн інтер'єру двокімнатної квартириДизайн інтер'єру двокімнатної квартириДизайн інтер'єру двокімнатної квартириДизайн інтер'єру двокімнатної квартириДизайн інтер'єру двокімнатної квартири

Професійні дизайнерські послуги.

Більшість двокімнатних квартир, незалежно від того, нові вони, або побудовані вже давно, можуть бути оснащені маленькими кухнями, вузьким коридором, поєднаним санвузлом або прохідними кімнатами. Всі ці проблеми можна вирішити за допомогою правильного дизайну інтер’єру.

Найкращою компанією, яка займається розробкою дизайнів для двокімнатних квартир є студія «АС-Дизайн». Своїм клієнтам з Харкова, Києва, Дніпропетровська та інших міст України пропонують:

  • професійні дизайнерські послуги
  • доступні ціни
  • оригінальні ідеї
  • гарантію якості

Будь-який дизайн двокімнатної квартири починається із зустрічі із замовником. Наші дизайнери приїжджають безпосередньо на об’єкт, щоб з ним ознайомитись, а також з’ясувати всі побажання та вимоги клієнта. Фахівець на місці з’ясовує всі переваги та недоліки приміщення. А також чи потрібне буде його перепланування, скільки людей у ньому житиме, чи є діти, і чи потрібна буде дитяча кімната.

Далі дизайнер пропонує варіанти дизайну інтер’єру, ви зможете вибрати відповідний саме вам стиль. Він може бути загальним для всього приміщення, або для кожної кімнати окремий стиль. Якщо у вас квартира-студія, в якій об’єднані кухня, вітальня, коридор і лише спальня окремо, фахівці студії «АС-Дизайн» рекомендують використовувати два стилі.

Дизайнери нашої студії створять для всіх клієнтів з Харкова, Києва, Дніпропетровська:

  • унікальний
  • неповторний
  • ексклюзивний

Дизайн двокімнатної квартири, незалежно від її розміру, вона може бути як маленькою, так і великою. Ми зможемо розмежувати зони вашого простору, для відпочинку та для роботи, можемо змінити планування , можемо перетворити ваше приміщення на квартиру-студію, прибравши стіни, перегородки. Також ми допоможемо підібрати правильну колірну гаму.

Красиво, стильно, модно.

Для маленьких двокімнатних квартир найбільше підходять світлі тони, вони візуально розширюють простір. Для студії можна використовувати темні кольори. Також ми допоможемо підібрати і розташувати меблі, щоб вони займали якнайменше місця і при цьому були функціональними.

Студія «АС-Дизайн» розробить гарний дизайн інтер’єру, який зробить вашу двокімнатну квартиру комфортною та затишною.

Поділитися: