INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн інтер’єру офісу в стилі лофт

Якщо ви вирішили зробити ремонт в офісі, а також замовити розробку унікального проекту дизайн інтер’єру. Але за рахунок великого вибору дизайнерських напрямків вам важко вибрати найбільш підходящий варіант , який сподобався б усім співробітникам компанії. А також він зміг створити у приміщенні:

  • сучасну
  • стильну
  • комфортну
  • затишну

Обстановку. У такому випадку наша студія рекомендує звернути увагу на стиль Лофт. Відмінними рисами, якого є мінімальна кількість стін, перегородок, а також декору, аксесуарів та меблів. Дизайн інтер'єру офісу в стилі лофт Дизайн інтер'єру офісу в стилі лофт Дизайн інтер'єру офісу в стилі лофт Дизайн інтер'єру офісу в стилі лофт Дизайн інтер'єру офісу в стилі лофт Дизайн інтер'єру офісу в стилі лофт Дизайн інтер'єру офісу в стилі лофт

Функціональність, практичність, комфорт.

Дизайнери АС-Дизайн мають великий досвід у створенні дизайн проектів офісів у стилі Лофт за вигідною ціною у Харкові. Ознайомившись із приміщенням та з’ясувавши ваші побажання, вони створять унікальний інтер’єр, який сприятиме продуктивній роботі. А також варто відзначити, що дизайн інтер’єру в стилі Лофт не вимагає великих фінансових витрат і не вимагатиме багато часу на виконання всіх ремонтних та оздоблювальних робіт.

Дизайн інтер’єру в стилі Лофт поєднує різні архітектурні рішення. У вашому офісі гармонійно і красиво поєднуватимуться:

  • цегляні стіни
  • відкриті труби
  • система вентиляції
  • груба штукатурка

З сучасною технікою, металевими поверхнями, дзеркалами та стильними меблями. Слід зазначити, що стіни в офісі можуть бути цегляними або бетонними, а також за вашим бажанням їх можна покрити грубою штукатуркою або фарбою. При виборі кольорової гами дизайну Лофт перевагу надають холодним кольорам. Найчастіше використовують білі, сірі, коричневі кольори. В якості покриття для підлоги вам запропонують на вибір наступні варіанти: паркет, мозаїчний бетон, ламінат, а також мармур і штучний камінь. Великий вибір покриття для підлоги дасть можливість вибрати найбільш підходяще для вашого офісу. Дизайн інтер'єру офісу в стилі лофтДизайн інтер'єру офісу в стилі лофт Дизайн інтер'єру офісу в стилі лофт Дизайн інтер'єру офісу в стилі лофт Дизайн інтер'єру офісу в стилі лофт

Лаконічні меблі та масивні люстри.

Дизайн офісу в сучасному стилі Лофт також має на увазі використання індустріальних елементів на стелі. Якщо високі стелі дизайнер АС-Дизайн зможе розмістити на них дерев’яну обшивку, балки з дерева, а також вентиляційні труби. Промисловий інтер’єр характеризується мінімальною кількістю меблів. Слід вибирати тільки функціональні, компактні та лаконічні меблі . Як джерела світла в приміщенні можна розмістити масивні люстри та підвісні лампи.

Студія АС-Дизайн створить для вас неповторний та унікальний дизайн проект офісу у стилі Лофт за оптимальною ціною у Харкові.

Поділитися: