INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Вартість дизайн проект офісу

Площа приміщення Вартість
від 40-100 m 2 $ 30/m 2
100-200 m 2 $ 25/m 2
200-500 m 2 $ 20/m 2
понад 500 m 2 $ 15/m 2
від 1000 m 2 Спеціальна ціна

*Для постійних клієнтів діє система знижок. *Спеціальна пропозиція щодо авторського нагляду.

Інтер’єр відіграє важливу роль для будь-якого приміщення та офісного, в тому числі. Адже людина, потрапляючи, вперше до офісу на його зовнішній вигляд судить про компанію та її можливості. Презентабельний зовнішній вигляд надає позитивний вплив на потенційних партнерів та клієнтів, формує про вас враження як про надійного та спішного гравця в бізнесі . Тому офіс будь-якої компанії незалежно від її розміру та сфери діяльності має бути:

  • сучасним
  • презентабельним
  • цікавим
  • комфортним

Якщо у вас він досі не такий, вам варто замовити розробку унікального дизайну проекту. На перший погляд, може здатися, що це буде легко, оскільки у Києві та Харкові багато фірм, які надають дизайнерські послуги за низькими цінами. Але оскільки дизайн інтер’єру офісу відіграє важливу роль для компанії, ви повинні вибрати надійного підрядника, здатного створити неповторний проект та впровадити його в життя.

Вартість дизайн проект офісу Вартість дизайн проект офісу Вартість дизайн проект офісу Вартість дизайн проект офісу Вартість дизайн проект офісу

Професійно, швидко, доступно.

Наша студія має великий досвід у створенні унікальних та неповторних дизайн проектів офісів за оптимальною ціною. Вартість дизайнерських робіт залежить від їх обсягу, складності, а також розміру офісного приміщення та вибраного стилю. Робота із замовником починається з особистої зустрічі, яка дає можливість дизайнеру провести огляд офісного приміщення, з’ясувати ваші побажання щодо дизайнерських та ремонтних робіт, а також дізнатися необхідну інформацію про діяльність компанії, її концепцію та корпоративну етику. На підставі отриманої інформації дизайнер студії АС-Дизайн може запропонувати вам кілька стилів, які найбільше підходять для вашого офісу, а ви, у свою чергу, оберете найбільш підходящий вам за ціною та інтер’єром.

Вартість дизайн проект офісу

Комфортні та затишні офісні приміщення.

Розроблений дизайн проект за вигідною ціною буде включати всі зони, які є у вашому офісі:

  • робочу
  • відпочинку
  • прийому їжі
  • прийому партнерів та клієнтів

А також побутові зони та санвузол. Всі вони будуть виконані в одному стилі та кольоровій гамі. А також проект може бути розроблений з урахуванням декількох стильових напрямків, на його ціну це не позначиться. Незалежно від того, який стиль та колірну палітру ви оберете, ваш офіс стане сучасним, красивим, затишним та комфортним . Він підкреслюватиме престиж вашої компанії та створюватиме їй високий рейтинг та імідж серед інших компаній.

Дизайн проект від студії АС-Дизайн порадує вас своєю унікальністю, неповторністю та вигідною ціною. Незалежно від того, де знаходиться ваша компанія у Києві чи Харкові на остаточну вартість, дизайн проекту це не вплине.

Поділитися: