INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн офісу в сучасному стилі

Офісне приміщення відіграє важливу роль для будь-якої компанії незалежно від її розміру та сфери діяльності. Зважаючи на цю більшість керівників, прагнуть зробити в офісі якісний ремонт, а також створити сучасний дизайн інтер’єру. Підкреслюючи цим не тільки свої знання в галузі дизайнерських робіт, але також дотримання часу та передових методів роботи . Варто відмітити що:

  • комфортна
  • затишна
  • стильна
  • зручна

Обстановка у кілька разів покращить продуктивність праці працівників, а також підніме авторитет компанії в очах клієнтів, партнерів, замовників та навіть конкурентів. Під професійним, дизайнерським оформленням приміщення мають на увазі виконання не тільки ремонтних та оздоблювальних робіт. Але також дизайнери за допомогою унікального проекту дизайн інтер’єру в сучасному стилі створять справді гармонійний та ефективний простір. Де буде всім комфортно та приємно працювати, а також усе перебуватиме на своїх місцях. Дизайн офісу в сучасному стилі Дизайн офісу в сучасному стиліДизайн офісу в сучасному стиліДизайн офісу в сучасному стилі

Комфортний та функціональний простір.

Дизайнери студії АС-Дизайн комплексно підходять до виконання дизайнерських робіт. А також вони створять неповторний проект дизайну інтер’єру офісу в сучасному стилі з урахуванням усіх вимог і поставлених завдань. Наші спеціалісти:

  • підберуть оздоблювальні матеріали
  • розділять приміщення на зони
  • виберуть меблі
  • складуть план розташування комунікацій та техніки

Головним та важливим завданням дизайнера в момент створення проекту дизайну офісу в сучасному стилі є правильне розташування робочих місць. Офісне приміщення може являти собою єдиний простір з функціональними зонами, виділеними за допомогою меблів та колірних рішень. Також площа може бути розділена на зони за рахунок перегородок. Вони можуть бути скляними, гіпсокартонними або алюмінієвими, все залежить від ваших уподобань. Дизайн офісу в сучасному стилі Дизайн офісу в сучасному стилі Дизайн офісу в сучасному стилі Дизайн офісу в сучасному стилі

Багато світла, повітря та простору.

Інтер’єр офісу в сучасному стилі передбачає використання світлої палітри кольорів також можуть бути присутніми корпоративні кольори організації. В офісному приміщенні має бути дуже світло, перевага надається природному світлу. Тому АС-дизайн рекомендує встановлювати великі вікна. Що стосується меблів, в дизайн інтер’єрі в сучасному стилі вони в першу чергу повинні бути функціональними і практичними, а вже потім стильними і модними. Крім робочого простору дуже важливо організувати в офісі комфортну зону відпочинку для співробітників .

Студія АС-Дизайн створить для вашого офісу неповторний та цікавий дизайн інтер’єру у сучасному стилі. Всі роботи будуть виконані якісно та за оптимальною ціною в Харкові.

Поділитися: