INTERIOR STUDIO
+38 097930 71 05 +42 077454 43 04
Зворотний дзвінок
Організація простору житлового приміщення

– це зміни, що визначають внутрішню структуру інтер’єру: кількість та розміри кімнат, їх місце, просторовий зв’язок приміщень.
Читати далі>>

Перепланування відноситься до категорії первинних засобів освіти інтер’єру, можливо, тому перспектива змін такої складності лякає людей. За поліпшення якості простору ратуємо всі ми, але перенести стіни, побудувати перегородки, поділити обсяг на рівні, використовувати порожні приміщення (наприклад горище або підвал) і заново обладнати та декорувати їх відповідно до будівельних правил для житлових приміщень ризикне далеко не кожен.

Слід зазначити, що зміни планувальної організації значно відрізняються за рівнем складності та витратами і, у свою чергу, залежать від того, чи торкнеться несуча конструкція будинку. Скажімо, прорубати отвір у внутрішній стіні значно простіше, ніж виконати ту саму операцію в стіні несучої. Якщо ви володієте максимально точною інформацією з цього питання, знаєте, де і які складності вас підстерігають, ретельно підготуйтеся до перепланування, то, впевнені, успіх вам гарантований. Можливо, самотужки великомасштабні зміни вам не вдасться зробити, та це часом і ризиковано. Зверніться за допомогою до архітектора, який підкаже, які конструкції відносяться до несучих, а які до внутрішніх, найміть досвідчених і кваліфікованих будівельників для реалізації вашого проекту.

Організація простору житлового приміщення

Дизайн сучасного офісу

Офіс відіграє важливу роль діяльності будь-якої компанії. Якщо в офісному приміщенні:

  • комфортно
  • затишно
  • світло
  • гарно

То й співробітники почуваються в ньому добре, їм хочеться працювати і викладатися на всі сто відсотків . А також у партнерів і клієнтів фірми буде формуватися позитивне враження про вас і вашу діяльність.

Дизайн сучасного офісу Дизайн сучасного офісу

Комфортні та затишні всі офісні зони.

Дизайн сучасного офісу розробляють із урахуванням сфери діяльності компанії, корпоративної політики, цільової аудиторії. У проект включають не лише кабінет керівника, а й робочу зону співробітників, кухню, підсобні приміщення, санвузол. Щоб у підсумку всі кімнати являли собою єдиний, гармонійний простір, в якому комфортно та затишно не лише перебувати, а й працювати, відзначати свята, приймати клієнтів та партнерів.

Тому, щоб ваш офіс був сучасним і комфортним, вам варто замовити розробку індивідуального проекту дизайн інтер’єру. Наша студія має великий досвід оформлення офісних приміщень міста Харкова та Києва за оптимальною ціною в Україні. Для дизайнера АС-Дизайн не відіграє ролі величина площі, складність та обсяг дизайнерських робіт. Всі послуги з розробки дизайну інтер’єрів виконуємо:

  • професійно
  • за доступною ціною
  • в обумовлені терміни
  • з урахуванням усіх побажань замовника

Під час зустрічі дизайнерка подивиться ваш офіс, зробить необхідні виміри, з’ясує ваші вимоги щодо майбутнього інтер’єру. Ви погодите і виберете найбільш підходящий стиль та колірну гаму. Дизайн сучасного інтер’єру може бути розроблений у будь-якому дизайнерському стилі. Головне, щоб стиль відповідав корпоративній спрямованості фірми. У дизайні сучасного офісу крім акценту на презентабельний зовнішній вигляд простору дизайнер також робить акцент на створення комфортної робочої зони для співробітників компанії.

Дизайн сучасного офісу Дизайн сучасного офісу

Дизайн сучасного офісу

Дизайн сучасного офісу

Дизайн сучасного офісу Дизайн сучасного офісу

Зручні та функціональні робочі місця.

У сучасному дизайні інтер’єрі до дрібниць продумують кожне робоче місце, щоб співробітникам було комфортно за ним перебувати. Щоб на момент роботи ніхто один одному не заважав. Дизайнер підбирає функціональні та практичні офісні меблі, техніку, освітлювальні прилади . Дуже важливо, щоб меблі та техніка максимально відповідали обраному стилю та кольору інтер’єру офісу. Зони відпочинку та кухня також розробляються з урахуванням загальної стилістики та кольорової гами.

Після виконання дизайнерських робіт ваш офіс стане не лише стильним та сучасним, але також функціональним та затишним. Студія АС-Дизайн створить вам неповторний, сучасний проект дизайн інтер’єру за оптимальною ціною для Києва, Харкова та інших міст.

Поділитися: